5 rullikuga slotimasinad

5 rullikuga slotimasinad

Loe

Näita kõiki artikleid

Kõige arvukamad viie rullikuga slotid kasiinos

Viie rullikuga slotid on online slottide kuninga klass. Kuigi kogu tööstus sai alguse ammu kolme rullikuga ajaveetmisest, siis tänapäeval on online kasiinodes valdav osa masinaid, kus keerlevad võidusümbolid viiel rullikul.

Viis rullikut pakub tõenäoliselt parimat lõbu/sujuvust versus võiduvõimaluse kokteili. Suurel hulgal võiduliine (243 Crystal Fruits), piisavalt boonuseid (Book of Secrets, Berryburst), ja võimalus panna online slotikasse lihtne lugu (Snow Wild and The 7 Features) koos ahvatlevate minimängudega (Blood Suckers II, Crazy Genie), see on see, mis tõmbab mängijaid ligi ja see meeldib neile.

Pole ime, et 5 rullikuga slotid domineerivad tava kasiino valikut. Nad ei ole mitte ainult pungil mängu siseseid boonuseid st. Wild, Scatter või Mystery boonused vaid neid täiendavad ka platvormi boonused või progressiivsed jackpotid, kuhu kogunevad kasiino mitme slotika võidud. Teise võimalusena pakuvad nad väga populaarset kahepoolset väljamakset.

Miinuseks on see, et mõnikord seda tüüpi slotidel kaob ära selgus või mängimine on tülikas ja aeglane. Siin seal lähevad autorid ka mängu keerukusega liiale (Devil's Number). Samas, kui soovite nautida mängu mängu enda päras ja samas võita raha, siis tõenäoliselt paremat alternatiivi pole. Viie rullikuga mängude populaarsus räägib ise enda eest.

Mänguautomaadid