Big Bass Bonanza

Big Bass Bonanza

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Kui palju rullikuid ja võiduliine Big Bass Bonanza slotimasinal on?

Big Bass Bonanza slott koosneb 5 rullikust, 3 reast ja 10 fikseeritud võiduliinist.

Mis on Big Bass Bonanza sloti teema?

Selle kalastusteemalise slotimasina võib liigitada üheks veealuse maailma slotiks.

Milliseid erifunktsioone siit leiab?

Big Bass Bonanza online slotis on Wild ja Scatter sümbolid ning võidukordajad.

Kas Big Bass Bonanza mängus on võimalik tasuta keerutusi saada?

Jah, kolme, nelja või viie Scatter sümboli saamise eest võite saada 10, 15 või 20 tasuta keerutust.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

Ei, see mäng ei sisalda progressiivseid jackpotte. Kuid mõned kasiinod kasutavad mängus oma platvormi jackpotte.

Kuidas Big Bass Bonanza slotis võita?

Meie nõuanne: 12 kalamehe saamine tasuta keerutuse mängus tasustab teid 10x võidukordajaga.

Proovige slotimasinat Big Bass Bonanza tasuta

Põgenege igapäevaelust

Aegade algusest saadik on inimene püüdnud kala mitte ainult toiduks, vaid ka naudinguks ja lõõgastumiseks. Kalastamine on eriline, kuna seda ei piira ei vanus ega sugu. Tänapäeval saavad selle tegevusega tegeleda igas vanuses ja iga ametiga inimesed. Paljud kalamehed räägivad, et kalastus annab neile võimaluse igapäevaelust põgeneda, andes neile ruumi mõtlemiseks ja lõõgastumiseks. Kui ka teie soovite lõõgastuda, siis soovitame seda teha Big Bass Bonanza online slotimasinaga.

Nii nagu Wolf Gold ja The Dog House on ka Big Bass Bonanza Pragmatic Play poolt loodud. Sellel on 5 rullikut ja 3 rida. Saagi püüdmiseks on 10 fikseeritud võiduliini. Püügid, ehk võidukombinatsioonid peavad algama esimesel rullikul vasakult ja jätkuma vastupidises suunas. Graafika on ilusasti joonistatud, kuid staatiline. See teema oleks palju paremini esindatud, kui taustal ujuksid kalad või kui rullikud oleksid ümbritsetud tõusvate mullidega. Meeldivale ja lõõgastavale muusikale pole meil midagi ette heita.

Liigume edasi boonuste juurde, mille kohta on nii häid, kui ka halbu uudiseid. Hea uudis on see, et Big Bass Bonanza online slotis on boonused. Halb uudis on see, et need toimivad ainult boonusmängus, mitte põhimängus. See oli veidi üllatav , kuna kui online slotis juba on Wild sümbolid, on need tavaliselt ka põhimängus.

Üllatusi täis boonusmäng

Big Bass Bonanza sloti Wild sümbol on habemega kalamees, mis asendab kõiki sümboleid peale Scatter sümboli, et luua parimad võimalikud võidukombinatsioonid. Nagu me juba mainisime, see juhtub tasuta boonusmängus. Boonusmängu saate, kui keerutate rullikutele kolm Scatter sümbolit, milleks on konksu otsas olev kala. . Tasuta keerutuste arv sõltub keerutatud Scatterite arvust. Võite saada 10, 15 või 20 tasuta keerutust. Samuti hakkavad rullikutele ilmuma erineva rahalise väärtusega kalasümbolid. Neid tasustatakse ainult siis, kui nendega koos ilmub rullikutele vähemalt üks kalamees, ehk siis Wild. Iga keerutatud kalamees ilmub rullikutel olevatele ridadele vahetpidamata, iga neljas tagab 10 uut tasuta keerutust ja võidukordaja. Kõige rohkem võite saada 3x10 tasuta keerutust ja 10-kordse kordaja.

Proovige Big Bass Bonanza slotti demoversioonis

Automaty od Pragmatic Play on maailma parimate hulgas ning vaikselt leiavad nad koha ka Eestis. Need pakuvad huvitavaid teemasid, kindlat graafikat, kvaliteetseid boonusvõimalusi ja mis kõige tähtsam, täiuslikult tasakaalustatud mängu. Big Bass Bonanza slotimasinaga tutvumiseks soovitame teil mängida demoversiooni. Selle slotmasinaga saate ennast täielikult välja lülitada. Ning kui teile meeldib see mäng sama palju kui meile, siis mängige seda online kasiinos ning proovige oma õnne reaalse rahaga, isegi oma mobiiltelefonis.

Mängu detailid

Mängutootja:
Pragmatic Play
Mänguteema:
Veemaailma slotimasin
Online kasiino:
SuperCasino
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid