Slotimasinad rullikute järgi

Slotid rullikute järgi

Slotimasina rullikute arv on oluline

Öeldakse, et numbrid loevad alati ja online slotimasinad ei erine selle poolest. Vähemalt enamiku mängijate jaoks. Õnneks online slottide autorid teavad seda ja seetõttu on neil portfoolios mitme rullikuga slotimasinaid. Siiski on hea, kui teil on erinevaid valikuvõimalusi.

Kõikidel tänapäevaste slotikate eelkäijatel oli 3 rullikut, kaasaarvatud need, mida keerutate internetis. See number on ka praegusel ajal populaarne. Kolme rullikuga slotid on teie jaoks ideaalsed, kui te eelistate kiire tempoga mängu, millel pole väga palju boonuseid ja hoolite rohkem mängust, kui visuaalist.

Teine alternatiiv, mida tänapäeval võib-olla rohkemgi on, on viie rullikuga slotid. Viie rullikuga slotid andsid loojatele natukene vabamad käed ja võimaldasid neil arendada peamiselt boonusfunktsioone (Scatter ja Wild boonused). Ettevõtted nagu NETENT või Yggdrassil on võimelised nende slottide kohta jutustama lihtsaid lugusid. Seega, kui teile meeldib mängida, siis te otsite tõenäoliselt vaid viit keerlevat rullikut.

Mõnevõrra tähelepanuta jäetud kategooria on nelja rullikuga slotid. Neid ei ole väga palju, aga iga kord, kui me satume 4 rullikuga sloti peale on meil hea meel. See on värskendav ja meile meeldib näha, kuidas arendajad on sloti kiiremaks tegemisega hakkama saanud, pakkudes sams piisava arvu boonuseid või võiduliine. Nelja rullikuga slotimasinad kipuvad kasiino valikutes kahe silma vahele jääma, kuid meie arvates põhjendamatult. Proovige ühte ja me oleme kindlad, et te ei pane seda kohe kinni.

Mitme rullikuga slotid, näiteks luksuslik 6 rullikuga või alternatiivsed slotid, kus mängualas on palju ruute, on pigem erandid. Aga kindla kategooria mängijad otsivad need välja. Me arvame, et see on sellepärast, et need sarnanevad mobiilimängudele, millega paljud nooremad mängijad on üles kasvanud. Ja nii nad lihtsalt kannavad oma vanu harjumusi üle kasiinomaailma. Siiski peaksite selliseid slotte vähemalt korra proovima, isegi kui need ei pruugi teie jaoks ahvatlevad olla. Vähemalt tasuta demos, kus te ei kaota midagi. Vastupidi, te võite saada ja avastada täiesti uue online slotimasinate maailma.

Mänguautomaadid