3 rullikuga slotimasinad

3 rullikuga slotimasinad

Loe

Näita kõiki artikleid

Kiired ja lihtad 3 rullikuga mängud

Need lihtsad kolme rullikuga slotimasinad on vastutavad selle eest, et meie kirg online slottide vastu saab täna õitseda. Üks neist, mida nimetatakse ka ühekäeliseks Billiks, alustas omal ajal seda slotimasina hullust.

See oli ammu, eelmisel sajandil, aga kolme rullikuga slotid ei ole kaotanud oma populaarsust ka tänapäeval. Mängijad armastavad neid sama palju, kui sada aastat tagasi. Neil on loomulikult selle jaoks head põhjused. Ajaloo jooksul on need läbinud päris mitmekülgse tee, need on arenenud ja ei ole enam lihtsalt staatilised puuviljamasinad, kuid on säilitanud oma veetluse (Respin Joker).

Kolme rullikuga online slotid nagu ka viie rullikuga, pakuvad täna oma mängijatele suurel hulgal teemasid ja malle. Aga sellest üksi ei piisaks, sest kasiinomängijad muutuvad üha nõudlikumaks. Võiduliine on juurde lisatud ja 3 rullikuga, 3 realised maksimaalselt 27 reaga ei ole enam haruldased nt. 27 Diamonds (Tech4bet), Queen of Fruits (Betinsight), Super Star 27 (e-gaming), ja Turbo 27 (Kajot). Samuti on ka populaarsemaid Wild and Scatter boonused tihti täiustatud teiste moodsate boonusfunktsioonidega (Falcon God Apollolt), mida tänased mängijad nõuavad isegi 3 rullikuga slottidelt.

Õnneks on nendes mängudes säilitatud nende lihtsus ja kiirus. Me arvame, et see panebki põlvkondi mängijaid 3 rulliku juurde interneti tagasi tulema. Need on ideaalsed aja maha võtmiseks, kui väsimus võtab võimust, aga tahate siiski oma lemmik (Ultimate Hot) slotis paar kiiret keerutust teha.

Mänguautomaadid