Respin Joker

Respin Joker

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini Respin Joker slotimasinal on?

Respin Joker on slotimasin, millel on 3 rullikut ja 3 rida. Sellel on 5 fikseeritud võiduliini, millel võidukombinatsioonid kehtivad vasakult paremale.

Mis on Respin Joker sloti teema?

See on puuviljasümbolitega online slotimäng, kus peategelane on Jokker.

Milliseid erifunktsioone siit leiab?

Respin Joker slotis on Wild sümbolid, Gamble funktsioon ja fikseeritud võiduliiniga tasuta korduskeerutused.

Kas Respin Joker slotis on võimalik tasuta keerutusi saada?

Ei, te ei leia sellest slotist tasuta keerutusi.

Kas mäng pakub võimalusi jackpottide peale mängida?

Jah, see mäng võib olla osa Synot Gamesi mitmetasandilisest jackpoti süsteemist, kus jackpotid kogutakse kokku selle tootja erinevatest slottidest.

Kuidas Respin Joker slotis võita?

Meie nõuanne: Kui kõik rullikud on kaetud sama sümboliga, siis võit kahekordistatakse. Ning uskuge mind, see ei ole selles slotis haruldane.

Proovige slotimasinat Respin Joker tasuta

Respin Jokeri online slotimasinal ootab teid korralik doos põnevust ja lõbu, mida hindavad proffide kõrval ka kogenematud mängijad. See slotimasin on teos edukast ettevõttest SYNOT Games mis on mitmeid aastaid online kasiinomängudega turul olnud ning neil on valikus mitmeid suurepäraseid hitte.

Mahlakas lõbu 3 reas ja 3 rullikul

Respin Joker on vähenõudlik slott. Saate selle põhimõttest aru pärast paari keerutust. See koosneb ainult 3 rullikust, 3 reast ja 5 fikseeritud võiduliinist. Graafika ja muusika on väga meeldivad, värskendavad, koos lisatud mahlaga. Üksikud sümbolid koosnevad puuviljasümbolitest, millele autorid andsid ägeda 3D-efekti, tänu millele näevad need maitsvad ja magusad välja.

Mängu nimi ei oleks loogiline, kui kuskil rullikutel ei keerleks jokkerit. Ning loomulikult on see siin. See on wild sümbol mis kuvatakse mustvalge kuldse jokkeri maskina. See ei sisalda mitte ainult ühte erifunktsiooni, vaid kahte. Esmalt asendab see potentsiaalses võidukombinatsioonis puuduvat sümbolit. Ning selle teine võime on see, et nii pea, kui see on osa võidukombinatsioonist, jääb see pärast rullikute keerlemist oma kohale, kuni järgmise keerutuseni. See on tasuta keerutus ning seega korduskeerutus (re-spin). Juhul kui saate järgmises keerutuses Jokkeriga järjekordse võidukombinatsiooni, saate taas korduskeerutuse. Teoreetiliselt saate seda jätkata igavesti. Meil õnnestus seda teha vaid kaks korda, kuid võib-olla on teil rohkem õnne. Peate lihtsalt proovima.

Samamoodi nagu Book of Secrets, Hell mania, Gem-o-Rama ja enamiku SYNOTi online slotimasinate puhul, sisaldab Respin Joker ka Gamble (Risk) funktsiooni. Et teie võidud ei tunduks väikesed, saate neid mitmeid kordi duubeldada. Peate lihtsalt varjatud kaardi värvi ära arvama.

Lõpetuseks mainime, et see slotimasin sisaldab veel ühte olulist omadust, mida kindlasti naudite. Kui teil õnnestub kõigil üheksal positsioonil sama sümbol saada, siis kogu võit kahekordistatakse. Mis te arvate? Kuigi 3 rulliku x 3 reaga slotil pole see täielik ulme.

Saate puuvilju keerutada ka tasuta

Nüüd ei takista teid miski Respin Jokeri online slotimasinat ise proovimast. Ning kui vajate selle tundmaõppimiseks lisaaega, saate seda täiesti tasuta mängida.

Mängu detailid

Mängutootja:
SYNOT Games
Mänguteema:
Puuviljadega slotimasin
Online kasiino:
SuperCasino
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid