Kasiinoboonused

Kasiinoboonused online slottide mängimise eest

Tere tuemast boonus: 1000 EUR

betsafe logo

Vali oma sissemakse summa ja võta kuni 1000 € kasiino ja/või live kasiino boonust. Spinni kuni 100 tasuta raundi mängijate lemmikus Book of Dead slotis.

TEE SISSEMAKSE: 10 - 49 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 49€ + 25 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,10 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 50 - 149 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 149€ + 50 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,20 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 150 € või rohkem
JA SAAD: 200% boonust kuni 1000€ + 100 tasuta spinni Book of Dead (0,50 € spinni kohta)

Tere tuemast boonus: 1000 EUR

optibet logo

Kasuta sissemaksel boonuskoode OPTIBET1, OPTIBET2 , OPTIBET3 oma 3 esimese sissemakseboonuse saamiseks. Boonuseid jagatakse järgnevalt:

  • I sissemakseboonus 100% kuni €500 ulatuses
  • II sissemakseboonus 100% kuni €300 ulatuses
  • III sissemakseboonus 50% kuni €200 ulatuses

Tere tuemast boonus: 200 EUR

olybet logo

Loo konto ja saad 100% kasiino boonust kuni 200€.

Boonused on moodsate veebimänguautomaatide ja videomänguautomaatide lahutamatu osa. Tavaliste kettaga mänguautomaatidega võrreldes pakutakse nendes mängijatele alati midagi uut, erinevat ja tõeliselt põnevat. Igaüks leiab oma lemmikboonuse. Kõikidel boonustel on lisaks ühine otstarve – pakkuda mängijatele lisaväärtust ja täiendavaid auhindu. Isegi mängijale tasuta antav lihtne 5 € boonus aitab neil võita suuri tõelise rahalise väärtusega auhindu. Veebikasiinod ja mänguloojad toovad pidevalt turule uuendusi ja ka boonused on läbi teinud uskumatuid muutusi alates esimestest kuni viimasteni ja suurimateni. Selles jaotises heidame lähema pilgu kõige uuematele veebimänguautomaatide ja videomänguautomnaatidega seotud boonustele. Lisaks leiate siit uuendatud loendi kõikidest boonustest, mida teil on mänguautomaatidega mängimisel võimalik saada.

Igal veebimänguautomaadil on spetsiifilised ja ainulaadsed mänguboonused ning seetõttu oleme need jaotanud järgmiselt.

Boonusmängud

Igal videomänguautomaadil on vähemalt üks peidetud boonusmäng. Boonusmängu käivitumiseks on vaja vaid tabada ketastel teatud arvu eelnevalt kindlaksmääratud sümboleid. Nendel erimängudel oma eriline õhkkond ja lugu. Suurima võimaliku boonuse või tasuta kordajaga tasuta keerutuste saamiseks peate valima teatud sümboli või täitma ülesande. Üksiksummad on boonusmängu ajal kumulatiivsed ning juhul, kui teete vale valiku või olete tasuta keerutused ära kasutanud, kantakse teie võidetud summa teie kontole. Boonusmängud on lahedad, sest võrreldes kettaga mänguautomaatide tavapäraste auhindadega saate võita tõeliselt väärtuslikke auhindu.

Tasuta keerutused

Kui tabate ketta keerutamisel scatter-ikooni ja mäng lubab seda, siis saate auhinna, tasuta keerutuse või teatud kordaja. Tasuta keerutuste arv sõltub ketastel tabatud sümbolite arvust.

Kordaja

Progressiivne kordaja on enamikus uusimates mängudes kasutatav eriboonus. See toimib nii, et kui ketastel saadakse mis tahes võit, siis võidusümbolid peatuvad. Kui tabate järgmisel keerutamisel võidukombinatsiooni, saate selle summa kahekordselt; kui sama juhtub järgmisel keerutusel, saate selle summa kolmekordselt jne. Tavaliselt on maksimaalne kordaja kuni viis. Kordistatud võidud lõpevad, kui te ei taba võiduliinidel ühtki auhinda. Sellele järgneb tavamäng kuni järgmise võidukombinatsiooni tabamiseni.

Mõistatuslik võit

Kui tabate ketastel kolme mõistatuse sümbolit, annab mänguautomaat teile automaatselt boonussumma. Mõistatuslikule võidule on alati seatud piirangud ja ülempiir on tavaliselt üsna kõrge. See tähendab seda, et saate võita palju väärtuslikuma auhinna, kuigi mängite väiksema rahasumma eest.

Mänguautomaadid