Tasuta keerutused slotimasinatel

Tasuta keerutused slotimasinatel

Tasuta keerutused on online slottide seas tänasel päeval kõige populaarsemad boonused. Need on lihtsad ja koheselt kohaldatavad, mängijal on nendega lõbus ja ta näeb nende mõju koheselt. Tasuta keerutusi on mitut tüüpi. Tasuta keerutusi leiab boonusmänguna enamasti otse konkreetses slotimängus, aga võite saada tasuta keerutusi ka kasiinoboonusena, mida saate kasutada kindlas online slotimängus või enda valitud mängus.

Tasuta keerutused boonusena slotimängus

Seda tüüpi boonuste põhimõte toimib nii, et pärast spetsiaalse sümbolikombinatsiooni, tavaliselt 3 scatteri keerutamist sisenetakse boonusmängu tasuta keerutustega. Osades kohtades on tasuta keerutused limiteeritud, samas teistes kohtades saate neid teenida lõpmatuseni. Tihti on tasuta keerutuste ajal võimalik ka saada täiendavaid tasuta keerutusi.

Tasuta keerutused kasiino boonusena

Tasuta keerutusi saab teenida ka boonusena, mille annab välja kasiiono ise. Mõnikord on see registreerimisboonus, teine kord tasu mängimise või lojaalsuse eest. Väga tihti kasutatakse tasuta keerutusi ka kasiinoturniiride võitutena. Need tasuta keerutused on seotud kas ühe kindla slotimasinaga või mitme sama pakkuja slotikaga.

Kui te saate tasuta keerutusi, siis kasutage need ära nii kiiresti, kui võimalik, sest nende aeg on tihti limiteeritud.

Mänguautomaadid