Slotimasinad tootja järgi

Slotid tootja järgi

Artiklid slotimasinate tootjatest

Näita kõiki artikleid

Mängude arendusstuudiod ja slotimängude pakkujad

Kasiinomängijate uustulnukatele ei pruugi see olla ilmselge, aga kogenumad mängijad valivad online slotika tihti selle põhjal, kes on need loonud. Neil on lihtsalt oma lemmik kasiinomängude looja ja 90% ajast teavad nad ette, mida nad nende mängudest saavad.

Kas soovite näiteid? Synot Games = suurepärane graafika ja juhtnupud, Amusnet (EGT) = kohutav graafika, aga jällegi lihtne ja meeldejääv mänguviis, Yggdrasil = lood ja suurepärane animatsioon. Igal mängustuudiol on lihtsalt oma signatuur, mis osadele sobib, teistele mitte. Balkanil, Kesk-Euroopas ja Põhjamaades mängitakse täiesti erinevaid mänge.

Mõnikord me oleme oma arvustustes väga karmid, aga tõde on see, et huvitava online slotimasina loomine on väga raske. Peate valima hea mänguteema, looma õige atmosfääri koos audio- ja visuaalelementidega, kujundama sobiva malli, kaasama keerulisi matemaatilisi algoritme ja selle kõik tasakaalustama, et teha mäng huvitavaks. Ja kui saate siis lisage vürtsi heade boonustega. Ei, neil slotimängude arendajatel ei ole kerge.

Uute arengustuudiote näol tuleb kasiinosse palju värsket verd ja me ootame lõbusaid ja kvaliteetseid online mänge, mis meie meelt lahutaksid ja võimaldaksid meil midagi võita.

On tore, et online kasiinod mõistavad, et rohkem slotikaid erinevate arendajate poolt toob neile rohkem mängijaid ja see läbi ka suurema tulu. See on seetõttu, et kasiinod ei mängi ainult turvaliselt, vaid on sunnitud proovima uusi asju erinevate mängupakkujate poolt. Ja meie, mängijad saame sellest ainult kasu.

Mänguautomaadid