Novomatic online slotid

Slotimasinaid Novomatic võite leida kasiinodest

OlyBet logo

Tere tuemast boonus: 200 EUR

Mängige kasiinos
Optibet logo

Tere tuemast boonus: 1000 EUR

Mängige kasiinos

Loe

Näita kõiki artikleid

Milliseid mänge on Novomaticu valikus?

Novomatic asutati 1980-ndal aastal ning pärast slotimasinate edukust mängusaalides ja kasiinodes, hakkas ettevõte hargnema veebimaastikule. Valikusse kuuluvad kõik populaarsed kasiinomängud, sealhulgas pokker, blackjack, rulett ja bingo. Mänguvalik, kuhu kuulub üle 400 nimetuse, on enamastionline slottidest üle ujutatud.

Milliseid sloti teemasid Novomatic eelistab?

Novomatic slottidega on lõbus nii kogenenud, kui vähem kogenenud mängijal. Selle pealmise pakkuja sloti valik on nii lai, et leiate slottidelt kõik võimalikud teemad.

Kas Novomatic mängud pakuvad erilisi boonusfunktsioone?

Novomatic slottide boonuste seast leiab absoluutselt kõike. Traditsioonilised Wild sümbolid, Scatterid, tasuta keerutused, korduskeerutused ja mitmesugused kordajad. Osade slottide populaarsus on sundinud arendajaid looma Deluxe versioone või 6 rullikuga versioone, mis toovad kaasa lisaks suurepäraseid boonusfunktsioone ja rohkem võiduliine.

Kui tihti esineb Novomatic online slottidel tasuta keerutusi?

Tasuta keerutusi on võimalik teenida paljudes slotikates ning kindel arv Scatter sümboleid aitab teil Saada tasuta keerutusi.

Mis teeb Novomaticu slotid eriliseks?

Novomaticu slottide suur võlu on nende mänguviisis. Paljusid neist lähemalt vaadates ei saa me alati aru nende edust, sest nad pakuvad ainult puhast alust, mis on tihti mässitud lihtsasse retrostiili, koos mõnede klassikaliste boonustega. Kuid mängijad armastavad neid just nii.

Millistest Novomaticu slotimasinatest ei tasu ilma jääda?

Novomaticu slotimasinat on väga raske soovitada. Enim mängitud pealkirjade hulgas on aga legendaarseid pealkirju nagu Book of Ra Deluxe, Sizzling Hot Deluxe, Lucky Lady's Charm Deluxe ja Dolphin's Pearl Deluxe. Lisaks suurepärasele meelelahutusele on neil slottide Deluxe versioonidel täiendatud boonusfunktsioonid.

Millised on Novomaticu online slottide tugevused ja nõrkused?

Novomaticu tugevuseks on bränd ise. See on olnud mänguturul aastakümneid ja selle aja jooksul on saanud üheks parimaks kasiinomängude pakkujaks. Negatiivseks pooleks võib-olla palju retro slotte, mis ei ole kõikide mängijate seas populaarsed.
Mänguautomaadid