Vastutustundlik mängimine mänguautomaatidega

Vastutustundlik mängimine mänguautomaatidega

Mänguautomaatidega, ruleti, blackjacki või muude kasiinomängude mängimine võib olla lõbus. Loomulikult ei ole võimalik iga kord võita. Kaotamine on mängu osa ja te peate olema valmis ka selliseks tagajärjeks. Seega peaksite mängima vastutustundlikult ja alati vältima riskimist rahaga, mille kaotamist te ei saa endale lubada. Te võite muutuda mängusõltlaseks ning kaotama õige aja- ja rahataju. Kasiinomängude mängimine peaks olema võimalikult meeldiv kogemus, isegi kui te ei võida.

Kas mängite liiga palju mänguautomaatidega?

Kas tundub, et mängite iga päev, teete pidevalt sissemakseid ja kulutate rohkem, kui kavatsesite? Te ei saa midagi tagasi ja teil pole üldse edu? Kas eelistate mängimist perega koosviibimisele või tööle? Kui jah, siis olete tasapisi muutumas sõltlaseks või olete selleks juba muutunud. Esmalt peaksite enesele teadvustama, et mida enam soovite võita või kaotatut tagasi teha, seda suuremaks muutub kaotamise oht. Seepärast soovitame pöörduda abi saamiseks kasiino poole, et saaksite taas mängida lihtsalt lõbu pärast.

Määrake mänguautomaatidega mängimiseks piirangud jatehke pause

Kasutage võimalust seada veebikasiinodes mängimiseks piiranguid:

  • Iga veebikasiino saab blokeerida teie konto mis tahes teie valitud ajaks, et saaksite mängimisest veidi puhata.
  • Nad saavad seada piirangud teie panuste suurusele, mängimiseks kulutatavale ajale, teie eelarvele (mängu mängimiseks tehtav maksimaalne sissemaksesumma) ning üldisi piiranguid, et saaksite pöörata tähelepanu ka muule ümbritsevale elule ega kuluta üle oma võimaluste.
  • Nechajte si pomôcť a poradiť aj prostredníctvom zákazníckej podpory online kasína. Ak svoje hranie už nezvládate napíšte im, alebo rovno zavolajte a určite Vám pomôžu nájsť správne riešenie.

Kas tunnete muret oma sõprade pärast?

Kas kahtlustate, et mõnel teie lähedasel sõbral või sugulasel on mängimisega seotud probleem? Võtke ühendust veebikasiino klienditoega, et nad saaksid aidata nii teid kui ka isikut, kelle pärast muretsete. Veebimängude mängimine kasiinos peaks ennekõike olema lõbus ja meeldiv. Kui tunnete, et teil võib olla probleeme, tasuks seepärast tutvuda mõnede alljärgnevate lehtedega ja kuulata asjatundjate nõuandeid.

Mänguautomaadid