Turniirid slotimasinatel

Turniiridslotimasinatel

Hetkel toimuvad online slotiturniirid

Tulevased slotiturniirid järgmistel päevadel

Online slotiturniirid on põhimõtteliselt lihtsad võistlused, kus mängijad võistlevad üksteisega online slotte mängides. Osadele need meeldivad, teised väldivad neid. Siiski on rohkem neid, kes osalevad hea meelega. Online kasiinode turniiride auhinnad on väga ahvatlevad ja enamasti on osalemine tasuta.

Ainus mida peate tegema on mängima ühte mängudest, mida turniir sisaldab. Aga kindlasti peaksite kindluse mõttes lugema reegleid. Hindamise ja paremusjärjestuse viise võib olla rohkem kui üks. Siin on mõned näited:

  • Sooritatud keerutuste arvu järgi
  • Vastavalt teie panuse suuruse järgi
  • Võidetud või kaotatud vooru arvude järgi
  • Neto võidu järgi (võidu ja panuse vahesumma)
  • Suurima neto võidu järgi

Samas võib see olla ka ükskõik mis muu kriteerium. Kasiino otsustab, kuidas tingimused kehtestab. Hästi organiseeritud kasiinoturniiril on võistlusel oma alamleht, kust leiate tingimused, auhinnad ja kõige tähtsama, hetkeseisu.

Slotiturniiride kõige tavapärasemad võidud on kas rahalised auhinnad või tasuta keerutused. See on loogiline, mängijatele meeldivad need auhinnad kõige rohkem. Siiski on oluline auhinna suurust hoolikalt kontrollida, kuna on vahe, kas 10 000 tasuta keerutust on peaauhind või kogu turniiri oma. Ärge laske ennast petta.

Online kasiinomängude turniire on vahepeal kaasatud ka mängijateliigasse, mis toimuvad teatud aja tagant ja koosnevad mitmest turniirist. Turniiri tulemused liidetakse kokku ja kogu liiga võitja on see, kes kogus turniiridelt kokku enim punkte.

Mänguautomaadid