Jackpotid slotimasinatel

Jackpotidslotimasinatel

Praegused kasiino jackpoti väärtused *

* uuendatakse iga tund

Lisaks boonusmängudele ja suure hulga võidu ridadele pakuvad populaarsed online slotimasinad mängijatele võimalust mängida preemium auhindade peale, milleks on progressiivsed jackpotid.

Riikides, kus maksimumvõidud ei ole kuntslikult regioonide kaupa limiteeritud, küündivad need tihti miljonite eurodeni. Veelgi enam, väljamaksed pangakontole on eriti lihtsad. Kuid kui võidusumma riigis on limiteeritud hasartmängu regulatsioonidega, siis need suurenevad ainult selle maksimumini.

Kasiinodes on erinevat tüüpi jackpotte. Peaaegu kõik kvaliteetsed online kasiinod püüavad oma mängijatele pakkuda kohalikku progressiivset jackpotti, mis on seotud kindlate mängutootjate mängudega või mõnede kasiinos valitud mängudega. Sellisel jackpotil on tihti mitmed tasandid. Kõige tavalisem langeb mitu korda päevas, aga pakub kõige madalamat summat. Kõrgemad tasandid esinevad harvem, aga nad on heldemad ja auhinnad on tavaliselt suurepärased.

Jackpotti võib pakkuda ka online sloti pakkuja, sellisel juhul kogutakse jackpoti summa mitme kasiino pealt korraga. Üks õnnelik võitja võidab neist kõigist. Tingimuseks on mängida selle kasvuga seotud mängutootja mänge.

Me soovitame mängida kõigi praeguste online sloti jackpotidega. Kui tahate tunda megavõidu maitset, siis ärge kahelge ja mängige summade peale, mis võivad muuta teie elu täielikult.

Mänguautomaadid