Book of Ra Deluxe

Book of Ra Deluxe

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini Book of Ra Deluxe slotimasinal on?

Book of Ra Deluxe online slotimasin koosneb 5 rullikust, 3 reast ja 10 valitud võiduliinist.

Mis on Book of Ra Deluxe teema?

See on seiklusmäng, mida saab liigitada kõrbe slotimasinate alla.

Milliseid erifunktsioone siit leiate?

Book of Ra Deluxe online slotimasinal on Wild ja Scatter kombineeritud üheks sümboliks.

Kas Book of Ra Deluxe slotis on võimalik tasuta keerutusi saada?

Jah, kui keerutate vähemalt 3 Scatter sümbolit, aktiveeritakse laieneva sümboliga 10 tasuta keerutust.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

Ei slotimasin ei paku jackpotte, kuid osad kasiinod rakendavad mängule oma platvormi jackpotid.

Kuidas Book of Ra Deluxe slotimasinal võita?

Meie nõuanne: Tasuta keerutuste ajal võib juhuslikult valitud sümbol laieneda üle kogu rulliku. See funktsioon tõotab suuri auhindu.

Proovige slotimasinat Book of Ra Deluxe tasuta

Book of Ra slotti peetakse slotimaailma kultusklassikaks. Slott, mida tuntakse ka kui „Book of Ra Classic“ on Novomaticu esimene Book of Ra seeria mäng. Alates selle väljalaskest, aastal 2005, on see mängijate seas tekitanud positiivse tagasiside laine ning on muutunud eriti populaarseks Euroopas. Täna vaatame selle täiustatud Deluxe versiooni.

Uus Book of Ra Deluxe

Book of Ra Deluxe on slotimängu järg ja see kujutab endast olulist arengut liidese ja disaini osas. Slotimasin on muutunud lemmikuks oma vana kooli võlu ja lihtsa lähenemise tõttu Egiptuse teemale. Rullikutele ilmuvad hieroglüüfistiilis sümbolid. Book of Ra Deluxe sloti soundtrackis on klassikalised meloodiad ning koos arkaadi helidega meenutab see retrot. Book of Ra Deluxe online slotimasin koosneb 5 rullikust, 3 reast ja valitavatest võiduliinidest. Saate seda seada 1-st 10-ni. Võidukombinatsioonid kehtivad vasakult paremale ning peavad koosnema vähemalt kolmest samast sümbolist, kuid väärtuslikumate jaoks on vaja ainult kahte sümbolit. Mängu käivitamisel liitute seiklushimulise Indiana Jonesi tüüpi seiklejaga, kes otsib iidse Egiptuse reliikviaid. Nende seas on ka Ra raamat, mis on kõige ihaldatuim aare rullikutel.

Mängu erisümbolid

Book of Ra Deluxe slotis käitub Book of Ra sümbol nii Wild, kui ka Scatter sümbolina. See sümbol on omaette võidusümbol ja võib võidukombinatsioonis asendada mis tahes muu sümboli ning aktiveerida 10 tasuta keerutust. Kuid peate seda keerutama vähemalt kolm korda. Enne tasuta keerutuste algust märgib haruldane raamat ära ühe juhusliku sümboli, mis toimib tasuta keerutuste ajal laieneva sümbolina. See tähendab, et see katab kogu rulliku. Tasuta keerutuste ajal võivad väljamaksed seega olla palju kõrgemad.

Pärast igat võitu on saadaval ka Riski funktsioon, kus valite punase ja musta kaardi vahel, mis annab teile 50-50 võimaluse oma võit kahekordistada. Vale arvamise korral kaotate oma võidu, seega peaksite olema ettevaatlik

Book of Ra Deluxe online slott on visuaalselt oma kuulsast eelkäijast veelgi parem, kuigi neil on mitmeid sarnasusi. Suurimaks erinevuseks on 10 valitavat võiduliini, mida saate soovidele vastavalt mõjutada. Book of Ra Deluxe sloti mängimine on lihtne ja põnev. Soovitame oma eelarvet targalt hallata. Paremate võitude saamiseks soovitame panustada väiksemate panustega kõigil 10 real. Seda juhul, kui otsustate slotimasinas pärisraha eest mängida, mitte demoversioonis. Book of Ra Deluxe sloti leiate parimatest online kasiinodest, sealhulgas OlyBet. kasiinost. Tulge meiega iidsete püramiidide sügavusse ning olgu Egiptuse jumalused teie vastu helded.

200 EUR uutele kasiino mängijatele

olybet logo

Loo konto ja saad 100% kasiino boonust kuni 200€.

Mängu detailid

Mängutootja:
Novomatic
Mänguteema:
Kõrbe slotimasin
Online kasiino:
OlyBet
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid