Kõrbe slotimasinad

Kõrbe slotimasinad

Loe

Näita kõiki artikleid

Egiptuse kõrbe peidetud aardega slotimasinad

Kuigi puuvilja sümbolid slotimasinate rullikutel mängivad peaaegu igas kasiinos olulist rolli, ei saa kõrbeteemalisi mänge ignoreerida. Vana-Egiptuse tsivilisatsioon, mis oli oma aja kohta uskumatult arenenud, jättis maailmale hulgaliselt aardeid ja kultuurilisi rikkusi. Sellest on saanud paljude režissööride ja kirjanike teema. See on inspireerinud ka kasiino mängudearendajaid ning iGamingu turul on sadu online slotimasinaid, mis on saanud inspiratsiooni mitme tuhandete aasta tagusest kultuurist.

Egiptuse jumalad, monumentaalsed püramiidid, aaretega täidetud hauakambrid ja seikluslikud ekspeditsioonid kõrbesse. Kui see teema on teile südamelähedane, siis valige lihtsalt laiavalikuga mängude hulgast. See millise online slotimasina te valite sõltub teist. Kas siis rullide arvu, võiduliinide või mänguboonuste struktuuri alusel. Enamikus kõrbeteemalistes slottides on Vana-Egiptuse rikkus tõlgendatud mitmesugusteks boonusmängudeks, rohketeks erisümboliteks ja funktsioonideks.

Esimese slotimasina puhul ei saa me mainida midagi muud kui Novomaticu Book of Ra Deluxe. See legendaarne mäng tegi selle teema populaarseks. Teised taolised mängud on kindlasti võtnud sellest inspiratsiooni. Põnevat ekspeditsiooni saate kogeda ka Synot Gamesi 5 rullikuga Book of Secrets slotikaga mis sisaldab klassikalisi boonussümboleid, tasuta keerutusi ja boonusmängus spetsiaalset laienevat sümbolit. Fantastilist meelelahutust pakub ka Tom Horn's The Secret of Ba, mille kõige pilkupüüdvam omadus on langevate sümbolite laviiniefekt koos tasuta keerutuste ja võidukordajatega. Väga populaarne on ka Tom Horn's The Secret of Ba, mille kõige pilkupüüdvam omadus on langevate sümbolite laviiniefekt koos tasuta keerutuste ja võidukordajatega. Väga populaarne on ka Red Tigeri slott Mega Pyramid kuis toimub huvitav nähtus. Püramiidi silm kloonib juhusliku sümboli ja levitab selle rullikute vahel eri suundades. Võite võita kuni 5000-kordse panuse.

Proovige kõrbeteemalisi online slotte tasuta keerutada

Kuna kõrbeteemalisi slotte on palju, siis ärge raisake oma raha nende peale, mis teid ei köida. Võite proovida Egiptuse päikeseküllaseid slotimasinaid ka tasuta. Tutvuge, et näha, kas see teile meeldib või jätke vahele ja suunduge järgmise juurde. Lõpuks leiate sellise, mille saate lisada lemmikmängude kogusse.

Mänguautomaadid