Book of Secrets 6

Book of Secrets 6

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini Book of Secrets 6 slotimasinal on?

Book of Secrets 6 online slotimasin koosneb 6 rullikust, 3 reast ja 10 fikseeritud võiduliinist.

Mis on Book of Secrets 6 teema?

See mäng kuulub Egiptuse keskkonda ja seega kõrbe slottide hulka.

Milliseid erifunktsioone siit leiab?

Wild sümbolid, Scatter sümbolid, tasuta keerutused ja laienevad erisümbolid pakuvad tihti huvitavaid võite.

Kas Book of Secrets 6 slotis on võimalik tasuta keerutusi saada?

Jah, selles slotis võite tasuta keerutusi võita, kui suudate Scatter sümboli saada vähemalt kolmele rullikule.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

Book of Secrets 6 online slot on Synotilt, mis tähendab, et seda slotti mängides on teil võimalus võita üks jackpottidest enamus kasiinodes.

Kuidas Book of Secrets 6 slotimasinas võita?

Siin krediteeritakse võit, kui moodustate ükskõik millisel võiduliinil võidukombinatsiooni ning võidukombinatsioon peab koosnema vähemalt kahest või enamast identsest sümbolist.

Proovige slotimasinat Book of Secrets 6 tasuta

Arheoloog Ivy loo järg

Kui stsenaristid ja režissöörid otsustavad teha järge edukale filmile, mis on rahva seas tohutu edu saavutanud, siis see tavaliselt ei kuku see hästi välja. Filmides ei saavuta "kaks" samasugust tunnustust kui nende eelkäijad ning kukuvad sageli läbi. Õnneks iGamingu maailmas see nii ei ole. Selge tõestus selle kohta on suurepärane online slotimäng Gonzo's Quest Megaways, mida olete kindlasti juba proovinud. Kuid proovige nüüd Synot Gamesi seiklusliku Book of Secrets sloti järge, mille peaosas on kaunis arheoloog Ivy. Autorid on lisanud ühe lisarulliku, seega Book of Secrets 6 pakub palju rohkem võimalusi huvitavate võidukombinatsioonide ja ahvatlevate auhindade saavutamiseks.

Book of Secrets 6 erineb oma 5 rullikuga eelkäijast eelkõige kompositsiooni poolest. Viie rulliku asemel on kuus. Ridade arv on säilinud, st kolm. Sama kehtib võiduliinide kohta. Seal on 10 fikseeritud võiduliini, kus võidukombinatsioonid maksavad ühes suunas, alustades esimeselt vasakpoolselt rullikult ning jätkudes katkematult paremale. Need peavad koosnema vähemalt kahest või kolmest sümbolist. See sõltub sellest, mis sümboliga on tegemist, sest need on jagatud kahte kategooriasse. Need, mille võidukombinatsiooni moodustamiseks on vaja kolme sümbolit ja mille väljamakse väärtus on väiksem, on kaardisümbolid 10, J, Q, K ja A. Niiluse rist Ankh, skarabeus, vaarao ja arheoloog Ivy on suurema väärtusega ning kahest nendest sümbolitest piisab, et moodustada võidukombinatsioon. Arheoloog Ivyst rääkides, lisaks tema ahvatlevale dekolteele rõõmustab ta ka auhindadega. Ta premeerib teid 0,5-, 5-, 50-, 250- ja 750-kordse panusega.

10 tasuta keerutust pluss laienev sümbol

Kuidas on lood Book of Secrets 6 sloti boonusfunktsioonidega. Kas see erineb esimesest versioonist? Autorid ei ole selles osas spekuleerinud. Mängus on Wild sümbol, Scatter sümbol, tasuta keerutused ja spetsiaalne laienev sümbol, nii et veelgi atraktiivsemate võitude saavutamine ei tohiks olla liiga keeruline. Kümnes ja viimane sümbol Book of Secrets 6 slotis on raamatu sümbol. See on nii Wild, kui ka Scatter sümbol. Wild sümbolina täiendab see võidukombinatsioonis puuduvaid sümboleid, kuid kui keerutate raamatu vähemalt 3 korda, aktiveerite 10 tasuta keerutust, koos teise huvitava boonusfunktsiooniga.

Enne tasuta keerutuste käivitamist tõmbab slotimasin juhuslikult ühe sümboli, mis muutub eriliseks. See erifunktsioon seisneb selles, et kui see ilmub tasuta keerutuste mängu ajal rullikutel vähemalt kaks korda, just nagu Wild sümbolAladdin and the Golden Palace slotis, laieneb see üle rullikute, et luua mitmeid võidukombinatsioone. Seda olenemata faktist, et need ei ole külgnevad rullikud. Hea uudis on see, et tasuta keerutuste ajal võite saada lisa tasuta keerutusi. Kui teil ei õnnestu neid sageli saada, ärge heitke meelt, tänu Gamble (Risk) funktsioonile saate oma võite mitmekordistada. Kui arvate peidetud kaardi värvuse õigesti, kahekordistate oma auhinna. Kui arvate valesti, kaotate kõik.

Synot progressiivne boonus on samuti mängus

Synot Gamesi lojaalsed fännid teavad väga hästi, et slotid sisaldavad Synot progressiivset boonust. Synot Games progressiivsel jackpotil on 4 taset ning kõik väärtused kuvatakse rullikute kohal. Iga mängija panusest võetakse protsent, mis täiendab nende jackpotte. Olenemata panuse summast võib iga mängija võita teemant-, kuld-, hõbe- või pronksjackpoti.

Book of Secrets 6 online slott on saadaval ka mobiilses versioonis ning te saate seda alustuseks tasuta proovida. Jah, te ei pea registreerima ega deposiiti tegema. Lihtsalt vajutage demo peale ning oletegi mängus. Nautige suurepärast kuue rullikuga seiklussloti järge ja võluva arheoloogi Ivy kohalolekut Betsafe online kasiinos.

1000 EUR uutele kasiino mängijatele

betsafe logo

Vali oma sissemakse summa ja võta kuni 1000 € kasiino ja/või live kasiino boonust. Spinni kuni 100 tasuta raundi mängijate lemmikus Book of Dead slotis.

TEE SISSEMAKSE: 10 - 49 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 49€ + 25 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,10 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 50 - 149 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 149€ + 50 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,20 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 150 € või rohkem
JA SAAD: 200% boonust kuni 1000€ + 100 tasuta spinni Book of Dead (0,50 € spinni kohta)

Mängu detailid

Mängutootja:
SYNOT Games
Mänguteema:
Kõrbe slotimasin
Online kasiino:
Betsafe
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid