Book of Secrets

Book of Secrets

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini Book of Secrets slotimasinal on?

Book of Secrets koosneb 5 rullikust, 3 reast ja 10 fikseeritud võiduliinist.

Mis on Book of Secrets slotimasina teema?

See on seikluslik online slott, mis on inspireeritud Vana-Egiptusest ja vaaraode aaretest.

Milliseid erifunktsioone siit leiab?

Book of Secrets slotimasinast leiate Wild ja Scatter sümboleid.

Kas Book of Secrets slotist on võimalik tasuta keerutusi saada?

Jah, 10 laieneva erisümboliga tasuta keerutust aktiveeritakse, kui ilmub vähemalt 3 Scatter sümbolit.

Kas see mäng pakub võimalust mängida jackpotide peale?

Mitmest online kasiinost leiate Book of Secrets Synot progressiivse boonuse, millel on 4 taset – teemant, kuld, hõbe ja pronks. Lisaks kasutavad mõned kasiinod mängus ka oma jackpotte.

Kuidas Book of Secrets slotimasinal võita?

Meie näpunäide: Slotimasin valib enne tasuta keerutuste algust ühe tavalistest sümbolitest ja muudab selle laienevaks erisümboliks. See laienev erisümbol võib teile korralikke võite tuua.

Proovige slotimasinat Book of Secrets tasuta

SYNOT Gamesi Book of Secrets online slotimasin, mida ka meie proovisime, pakub seiklust, mida vürtsitab vaaraode kadunud aarde otsimine. Selle sloti peategelaseks võime märkida armsa arheoloogi Ivy, kes tõmbab tähelepanu kohe. Eriti tema madal dekoltee. Kui teda näete, siis mõistate.

Book of Secrets online slotimasin koosneb 5 rullikust, 3 reast ja 10 fikseeritud võiduliinist. Nii nagu teiste slotimasinate puhul, kehtib ka siin, et võidukombinatsioonid peavad algama esimeselt rullikult vasakult ning jätkuma katkematult paremale.

Põhiboonused ei puudu

Iga mängija on huvitatud pealmiselt sellest, milliseid erifunktsioone slotimasin pakub. Te ei pea muretsema, Book of Secrets slotis on neid piisavalt. Traditsioonilised sümbolid, nagu Wild ja Scatter, on liidetud ja kuvatakse raamatu sümbolina. Need täidavad jokkeri funktsiooni, mis tähendab, et nad asendavad potentsiaalses võidukombinatsioonis puuduvaid sümboleid. Kui teil õnnestub seda sümbolit vähemalt 3 korda keerutada, aktiveerite tasuta keerutustega boonusmängu. Enne boonusmängu sisenemist tõmbate kõigi teiste sümbolite seast juhuslikult välja laieneva erisümboli. Kui tasuta keerutuste ajal kuvatakse seda erisümbolit rullikutel vähemalt kaks korda, siis see laieneb üle terve rulliku, mis võib tekitada rohkem võidukombinatsioone. Erisümbolitega võidukombinatsioonide hindamisel kehtib see, et need ei pea algama esimeselt vasakul pool olevalt rullikult, mis tähendab, et need ei pea olema kõrvuti. Suureks plussiks on see, et tasuta keerutuste ajal võite võita veel tasuta keerutusi.

Kui leiate, et seda on liiga vähe, saate pärast iga võitu kasutada Gamble (Riski) funktsiooni ja seeläbi oma võitu mitu korda kahekordistada.

Liituge Ivyga online kasiinos Egiptuse teel

Meile Book of Secrets online slotimasin meeldis ning me kulutasime sellel oodatust rohkem aega. Isegi teile võiks meeldida see meldiva temaatilise muusika, hea graafika ja peamiselt koos võluva arheoloogiga slott. Proovige seda meie veebilehel või online kasiinos.

1000 EUR uutele kasiino mängijatele

betsafe logo

Vali oma sissemakse summa ja võta kuni 1000 € kasiino ja/või live kasiino boonust. Spinni kuni 100 tasuta raundi mängijate lemmikus Book of Dead slotis.

TEE SISSEMAKSE: 10 - 49 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 49€ + 25 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,10 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 50 - 149 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 149€ + 50 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,20 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 150 € või rohkem
JA SAAD: 200% boonust kuni 1000€ + 100 tasuta spinni Book of Dead (0,50 € spinni kohta)

Mängu detailid

Mängutootja:
SYNOT Games
Mänguteema:
Kõrbe slotimasin
Online kasiino:
Betsafe
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid