6 rullikuga slotimasinad

6 rullikuga slotimasinad

Loe

Näita kõiki artikleid

Luksuslikud kuue rullikuga online mängud

Kuue rullikuga slotte ei ole väga palju, aga kui juhtute mõnda nägema, siis kindlasti proovige seda. Kui mänguloojad ei ole täiesti kogenematud, siis nad suudavad teile pakkuda suurel mängualal väga korraliku mängukogemust.

Kuus rullikut on juba suur ruum, et lahedaid asju leiutada. Nagu näiteks: palju võiduliine (Gonzo's Quest Megaways), ägedad asjad boonustega, sammuti ka paremalt ja vasakult võitude väljamaksmine (Ninja Ways). Mitte et seda ei saaks teha vähesemate rullikutega slotimasinatel, aga siin võib see eepiline olla.

Pealegi on 6 rullikuga slotid tihti kõrge kvaliteediga, kuna nad on laiendused või “järjed” edukatele viie rullikuga online slotidele (Book of Secrets 6, Book of Ra Deluxe 6). Paljud arendajad, nähes, et üks nende slotimasin on edukas, valmistavad ette ka 6 rullikuga versiooni. Muidugi mängitakse natuke võidusumma väärtustega või boonuste suuremeelsusega. Või lisatakse täiesti uued sümbolid.

Me armastame neid majesteetlike 6 rullikuga slote. Need on võimsad masinad, mis tõmbavad tähelepanu juba ainuüksi oma välimusega. Ja kui boonussümbolid hakkavad rullikutele ilmuma, siis pole paremat tunnet, kui 6 Scatter sümbolit ekraanil. Välja arvatud juhul, kui neid on rohkem.

Mänguautomaadid