Power Stars

Power Stars

Mängige kasiinos

Proovige slotimasinat Power Stars tasuta

Power Stars on juba palju aastaid kuulunud videomänguautomaatide klassikasse ja tõenäoliselt olete seda märganud maakasiinodes. Need on mänguautomaadid, mis on peamiselt tänu lihtsale 5 ketta ja 10 võiduliiniga süsteemile säilitanud kõrge taseme ja populaarsuse.

Juba esimesest pilgust on selge, et puuviljasümbolid mängivad selle mänguautomaadi puhul põhirolli. Mänguautomaatidel Power Stars on klassikalised sümbolid nagu kirsid, sidrunid, apelsinid, viinamarjad, ploomid ja melonid. Sarnaselt Novomaticu muude mänguautomaatidega on kõige väärtuslikumateks sümboliteks kellad ja seitsmed. Sarnaselt mänguautomaadiga Sizzling Hot muudavad viis seitset teie panuse 100-kordseks. Videomänguautomaadid Power Stars erinevad siiski oma boonusmängu poolest, mis sisaldab Power Starsi sümbolit.

Power Starsi boonusmäng

Nagu boonusmängu nimi vihjab, on see seotud kettal peatuva tähesümboliga Power Star. Põhimõtteliselt on see Wild-tüüpi sümbol, mis asendab mis tahes sümboli. See mäng erinev Novomaticu muudest veebipõhisest puuviljadega mänguautomaatidest selle poolest, et võite saada tähesümboli nii 2., 3. kui ka 4. kettal ning välja keritakse alati kogu veerg. Lisaks Power Starsi auhinnale saate boonuskeerutuse, kus kõik muud tähesümbolid jäävad oma kohale. Teie võidud võivad seeläbi ulatuda tähtedeni. Igaühele ju meeldivad tähesümbolid korraga kolmel kettal ja vähemalt neli parimate sümbolite kombinatsiooni kahel järjestikusel keerutusel.

Lisaks Power Starsi boonusmängule saate alati kahekordistada oma võidud Novomaticu klassikalise Gamble-funktsiooniga (punane või valge). Kui teil õnnestub saavutada mitu 4–5 kaardi seeriat, saate muuta väikese võidu tõeliselt suureks rahasummaks. Mänguautomaadid Power Stars meeldivad teile kindlasti.

200 EUR uutele kasiino mängijatele

olybet logo

Loo konto ja saad 100% kasiino boonust kuni 200€.

Mängu detailid

Mängutootja:
Novomatic
Mänguteema:
Klassikaline slotimasin
Online kasiino:
OlyBet
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid