Apollo Games online slotid

Slotimasinaid Apollo Games võite leida kasiinodest

Betsafe logo

Tere tuemast boonus: 1000 EUR

Mängige kasiinos
OlyBet logo

Tere tuemast boonus: 200 EUR

Mängige kasiinos

Loe

Näita kõiki artikleid

Milliseid mänge on selle kasiino meelelahutuse pakkuja valikus?

Apollo Games on üks Tšehhi mängutootjatest, mis keskendub enamasti online slotimasinate arendamisele, kuid selle valikusse kuuluvad ka rulett ja pokker. Apollo Games on turul olnud aastast 2008 ning sellest ajast saadik on stuudio loonud tosinaid mänge.

Milliseid slotimasina teemasid see mängutootja eelistab?

Apollo Gamesi slotimasinad on mitmekesised. Sellelt tootjalt saate puuvilja, õudus või lõbusaid mänge. Muidugi on ka slotte erinevate aaretega maa- või vee all. Valikut on palju.

Kas Apollo Games pakub erilisi boonusfunktsioone?

Enamus Apollo Gamesi slotimängudel on sisseehitatud ka spetsiaalsed boonusfunktsioonid. Paljudes mängudes võite võita tasuta keerutusi ning ka võidukordajad võivad aidata teil huvitavaid auhindu võita. Osades slottides on saadaval ka tasuta korduskeerutused või laviiniefekt järgneva korduseerutusega.

Kui tihti esineb Apollo Games online slottidel tasuta keerutusi?

Tasuta keerutusi saab teenida pooltes Apollo Games mängudes. Enamasti saate neid Scatter sümboli maandumisega. Nendes mängudes teenitavate tasuta keerutuste arv jääb 10 kuni 30 vahemikku ning Golden Treasure mängus võite keerutada kuni 58 tasuta keerutust.

Mis teeb Apollo Gamesi slotid eriliseks?

Selle tootja mängud on mängijate seas populaarsed peamiselt kõrgetasemelise disaini ja lõbususe pärast, mis on Apollo Gamesi arendajate põhiline fookus. Selle tootja slottide mängimine annab teile erakordse mängukogemuse ja tõenäoliselt muudab need teie lemmik mängudeks.

Millistest selle tootja slotimasinatest ei tasu ilma jääda?

Kui teile meeldivad lõbusad ja graafiliselt lihvitud mängud, siis peaksite kindlasti tutvuma Apollo Gamesi mängudega. Prooviperiood on tasuta. Kui aga mõned näited välja tuua, siis me soovitaksime kindlasti Smiling Joker 2, Mystery Apollo 2 või Slot Birds 81.

Millised on Apollo Gamesi tugevused ja nõrkused?

Apollo Gamesi tugevusteks võib kindlasti pidada nende disaini, lõbusust ja paljudel juhtudel huvitavaid eri- ja boonusfunktsioone. Algajad mängijad võivad osadel slottidel tajuda nõrkusi, kuna vahest toimub ekraani peal liiga palju, mis võib neid segadusse ajada.
Mänguautomaadid