Bonus Joker 2

Bonus Joker 2

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini Bonus Joker 2 slotimasinal on?

Bonus Joker 2 koosneb 3 rullikust, 3 reast ja 5 fikseeritud võiduliinist.

Mis on Bonus Joker 2 teema?

Bonus Joker 2 on retro slotimasin, mille rullikutel on puuviljasümbolid.

Milliseid erifunktsioone siit leiab?

Bonus Joker 2 on 2 tüüpi Wild sümboleid, millest üks laieneb üle rullikute ning teine aktiveerib tasuta keerutused.

Kas Bonus Joker 2 on võimalik tasuta keerutusi saada?

Jah, üks Wild sümbolitest käivitab juhusliku tasuta keerutuse funktsiooni, mis võib olla 5 kuni 15 tasuta keerutust.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

Bonus Joker 2 slotimasinat võivad täiendada ka mõnes kasiinos kolmetasemelised Apollo jackpotid või kõnealuse kasiino kohalikud jackpotid.

Kuidas Bonus Joker 2 slotis võita?

Meie nõuanne: Pärast võiduga mitte lõppevat kombinatsiooni saab kõiki rullikuid raputada ning kogu ekraan täidetakse ühe puuviljasümboliga. See toob endaga kaasa mitu samaaegset võitu ja seega hea auhinna.

Proovige slotimasinat Bonus Joker 2 tasuta

See on 3 rulliku ja 5 võiduliiniga slotimasin

Apollo Gamesi ettevõte ei ole tuntud uuendusmeelsuse poolest. Enamasti keskendub see uute teemade või funktsioonide asemel väikestele muudatustele end tõestanud mängumehaanikas. Seda taktikat on näha ka Bonus Joker 2 slotimasinal. Muidugi võib see mõne mängija alguses eemale peletada, kuid kui annate sellele puuviljaslotile võimaluse, võib teid oodata väga meeldiv üllatus. Just nagu meilgi.

Bonus Joker 2 slott on seadistatud väga lihtsalt. Sarnaselt Joker Blastile on sellel 3 rullikut, 3 rida ja 5 fikseeritud võiduliini. Eesmärk on saada ühele neist kolme ühesuguse sümboli kombinatsioon. Apelsinide, kirsside, sidrunite, viinamarjade ja melonite puuviljasümbolite eest saate vähem. Sümbolite eest, mis pole puuviljasümbolid, nagu kellad ja seitsmed, saate veidi rohkem.

Jokkeri boonused rõõmustavad teid

Graafika kohapealt me ei saa autoreid kritiseerida, kuid on midagi mille eest saame. Muusika puudumine üllatas meid. Vaikus keerutuste ajal oli väga veider. Autoreid saab kiita aga boonuste eest. Nad on pannud 3 rullikuga slotti 2 Wild sümbolit ja seda väga tihti ei näe.

Vaatame esimest Wild iludust, mille tunnete ära selle roosa värvi järgi. Nagu tavaliselt, võib see potentsiaalses võidukombinatsioonis täita puuduvad sümbolid ning muuta selle tõeliseks võiduks. Lisaks on sellel laienev omadus, st et see võib laieneda üle terve rulliku.

Teine Wild sümbol on joker, mille märgistus on Bonus. Bonus Joker asendab samuti võidukombinatsioonis puuduvaid sümboleid, kuid seda võib nimetada ka Scatter sümboliks. Seda seetõttu, et kui keerutate seda kolm korda, annab slotimasin teile juhusliku arvu tasuta keerutusi (5 kuni 15 keerutust).

Bonus Joker 2 slotimasinal on veel üks huvitav moment. Pärast võiduga mitte lõppevat kombinatsiooni saab kõiki rullikuid raputada ning kogu ekraan täidetakse ühe puuviljasümboliga. See tähendab, et kõik positsioonid kaetakse ühesuguse sümboliga, mis mõjub mängija võidule üsna kenasti. Need juhuslikud ägedad võidud on tõenäoliselt meie lemmikud.

Mängige Bonus Joker 2 täiesti tasuta

Osad kasiinod käivitavad Bonus Joker 2 slotis ka platvormi jackpotid või Apollo progressiivsed jackpotid. Proovige kõige pealt seda 2 abistava jokkeriga 3 rullikuga puuvilja slotimasinat tasuta. Kui teile meeldib selle tragi kulg, tõstke taset.

Mängu detailid

Mängutootja:
Apollo Games
Mänguteema:
Puuviljadega slotimasin
Online kasiino:
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid