Puuviljadega slotid

Puuviljadega slotid

Loe

Näita kõiki artikleid

Mahlakate puuviljadega online slotid

Mis slotimasinad on teie arvates kõige populaarsemad? See polnud tõenäoliselt raske küsimus ning enamus teist on kindlasti teadlikud, et kõige levinum teema slotimängude seas on puuviljaslotid. Nähtavasti ei ole mängijat, kes seda tüüpi slotimasinat pole mänginud. Lõppude lõpuks olid puuviljasümbolid paigutatud juba esimestesse retro slotimasinatesse ning need slotid jäävad ilmselt mängijate seas igavesti populaarseks.

Kogenumad mängijad mäletavad aegu, mil neid rullikumänge mängiti mängusaalides, kus enamik slotimasinad olid samuti puuviljapõhised. Ajad muutuvad, kuid mängijate isu puuviljade järgi on sama tugev, mistõttu on need mängud online kasiinodel väga tugevalt esindatud. Selliseid rullikumänge leiate praktiliselt igalt pakkujalt, osad neist on spetsialiseerunud peaaegu eranditult puuviljade mänguautomaatidele. Kõiki neid puuvilja rullikumänge on nende koguse tõttu peaaegu võimatu proovida ning üha enam ja enam lisatakse neid juurde, nagu seeni peale vihma. Enne otsustamist tasub keskenduda sellele, et kas teile meeldivad 3-, 4- või 5 rullikuga slotid, sammuti ka sellele, et kas teile meeldivad lihtsad mängud, millel on kiire tõus või palju erifunktsioone.

Mõnda slotti on isegi meie positsioonilt väga raske soovitada, kuid proovime teile tuua mõned näited mängudest, mis on mängijate lemmikute hulgas. Kõige pealt toome teie tähelepanu Synot Gamesi FruitiX slotimasinale. See on lihtne 5 rullikuga mäng, millele on 10 fikseeritud võiduliini, koos Wild ja Scatter sümboliga. Amusneti slotimasin 100 Super Hot on veel üks populaarne puuviljamäng. See koosneb 5 rullikust, 4 reast ja kuni 100 võiduliinist. See avaldab teile muljet oma lihtsusega, nii et te ei leia siit mingeid erilisi funktsioone. Teisest puust puuvilja slotimasin on Kajot Gamesi Ice Bar 27. Selles 3 rullikuga mängus kohtate jäisest keskkonnast puuvilju. Ainult kolme rullikuga mängus võite oodata korduvkeerutusi, võidukordajaid ning mõistatus boonusmängu, koos koheste võitudega. Veel üks väga populaarne slotimäng on Red Tigerilt, nimega Fruit Blox. Sellel 6 rullikuga, 4 reaga slotil on kuni 4096 võiduviisi. Mäng pakub rohkelt erifunktsioone, seal hulgas tasuta keerutused ning mega sümbolid, mis aitavad tihti võita huvitavaid auhindu. Mängutootja NetEnt pakub sammuti mitmeid huvitavaid puuviljaampse. Üks neist on Berryburst slotimasin. Selles 5 rullikuga mängus on sinu ülesanne moodustada võidukombinatsioone kobara näol, võidukombinatsioonid peavad koosnema vähemalt viiest samast sümbolist kahel kõrvuti rullikul. Millist neist puuviljamängudest kavatsete esimesena proovida?

Mängige tasuta puuviljadega slotimasinaid

Võiksime väga pikalt teise puuvilja online slottide nimetamist jätkata. See on teie otsustada, millised mängud saavad teie lemmikuks. Saate neid alguses tasuta proovida ning seejärel saate endale sobivat online kasiinos keerutada.

Mänguautomaadid