Dicey Fruits

Dicey Fruits

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini Dicey Fruit slotimasinal on?

Dicey Fruits slott on 3 rulliku 3 rea ja 27 võiduliiniga slotimasin.

Mis on Dicey Fruitsi teema?

See on modernne slotimasin, mille rullikutel on puuviljasümbolid.

Milliseid erifunktsioone siit leiate?

Võidukombinatsiooni sümbolid jäävad paika, misjärel vallandub tasuta keerutus.

Kas Dicey Fruitsis on võimalik tasuta keerutusi saada?

Ei, see slotimasin ei paku tasuta keerutusi.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

Mõnes kasiinos leiate Dicey Fruits online slotist 4 jackpoti taset- Synot progressiivne boonus- teemant, kuld, hõbe ja pronks.

Kuidas Dicey Fruits slotis võita?

Meie näpunäide: Pärast mänguvälja katmist ühe sümboliga kahekordistatakse kogu võit.

Proovige slotimasinat Dicey Fruits tasuta

Dicey Fruits slott on ideaalne kogenematutele mängijatele

Puuvilja slotimasinad on enamasti seotud kuumade suvekeskkondadega, mis võivad esile kutsuda meeldiva värskenduse. Dicey Fruits online slott eristub klassikalisest kombinatsioonist. Sest see toimub jahedas atmosfääris kusagil kauges Siberis. Kuigi see on ebaharilik idee, on autorid palju vaeva näinud. Vaatame slotti lähemalt.

Dicey Fruits slotimasin on Synot Gamesi vaimusünnitus. See koosneb 3 rullikust, 3 reast ning 27 fikseeritud võiduliinist. See kombinatsioon tähendab, et tegemist on mittelineaarse slotiga ning võidud esinevad „risti-rästi.“ Seega pole vaja muud, kui võidusümbolit, mis ilmub mis tahes kohas kõigil kolmel rullikul. Nagu sissejuhatuses kirjeldasime, pöörlevad üksikud rullikud jäämaastiku esiplaanil. Sümboliteks on lõigatud puuviljad, nagu kirsid, apelsinid, sidrunid, ploomid, viinamarjad ja melonid. Järgmiseks on kaks mitte puuvilja sümbolit, millel on mängus kõrgeim väärtus. Need on kellad ja seitsmed. Kolme kella eest saate 8-kordse panuse, kolme seitsme eest 16-kordse panuse.

Kas saate täita sloti sama sümboliga?

Mis puutub Dicey Fruits sloti boonusstruktuuri, siis see on pigem tagasihoidlikum. Seda fakti hindavad kogenematud mängijad, sest mäng ei sisalda keerulisi boonuseid ja erifunktsioone, mille põhimõte võib algaja mängija ainult segadusse ajada. Slotis pole ka klassikalisi sümboleid nagu Wild sümbol/ Scatter sümbol/ tasuta keerutuste trio, kuid sellegipoolest on sellel huvitav boonus. Sarnaselt Kajot's Neon Fruits slotile jäävad pärast võidukombinatsiooni keerutamist selle sümbolid paigale, misjärel käivitub tasuta korduskeerutus. Kui te hiljem keerutate teise võidukombinatsiooni sümboli, jääb see sammuti paigale. Seda saab jätkata seni, kuniks keerutate fikseeritud sümbolitest rohkem uusi sümboleid. Või kuni kogu slotimasin väli on kaetud sama sümboliga. Sellisel juhul kogu võit kahekordistatakse.

Võite kasutada riskifunktsiooni, et suurendada oma võite. See juhtub juhul, kui arvate õigesti ära näoga allapoole kaardi värvi. Olge ettevaatlik, sest vale valik kaotab teie võidu ning saadab teid tagasi rullikutele. Võite kasutada ka automaatmängu funktsiooni, et anda mängule vajalik impulss. Nii et te ei peaks pidevalt hiirt klõpsama ega telefoni koputama.

Dicey Fruits mängu leiab kasiinodest

See on kogu oluline informatsioon, mida peate enne Dicey Fruits online sloti mängimist teadma. Leiate selle online kasiinodest ning loomulikult mäng on saadaval mitte ainult arvutis, vaid ka mobiilis.

200 EUR uutele kasiino mängijatele

olybet logo

Loo konto ja saad 100% kasiino boonust kuni 200€.

Mängu detailid

Mängutootja:
SYNOT Games
Mänguteema:
Puuviljadega slotimasin
Online kasiino:
OlyBet
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid