Midnight Fruits 81

Midnight Fruits 81

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini on Midnight Fruits 81 slotimasinal?

Midnight Fruits 81 on 4 rullikuga online slott, mis on laotud 3 ritta ning sellel on 81 fikseeritud võiduliini.

Mis on Midnight Fruits 81 teema?

Midnight Fruits 81 on klassikaline slotimasin, mille rullikutel on puuviljasümbolid.

Milliseid erifunktsioone te siit leiate?

Midnight Fruits 81 slotil on Wild sümbolid ning eriline Cashback boonusfunktsioon.

Kas Midnight Fruits 81 slotimängus on võimalik saada tasuta keerutusi?

Ei, sellelt slotimasinalt te tasuta keerutusi ei leia.

Kas see mäng pakub võimalust mängida jackpot peale?

Midnight Fruits 81 slotimasinat saab osades kasiinodes täiendada ka kolmetasemeliste Apollo jackpotidega või vastava kasiino enda jackpotidega.

Kuidas Midnight Fruits 81 slotil võita?

Meie nõuanne: 4 Wild sümbolit annavad 150-kordse panuse.

Proovige slotimasinat Midnight Fruits 81 tasuta

Neoonvärvides puuvilja slotimasin

Kas te kogesite 90ndaid? Kuidas oleks proovida slotimasinat, mis meenutab teile seda perioodi mitte ainult teema vaid ka visuaalide poolest? Midnight Fruits 81 on klassikaline puuvilja slotimasin, see on üsna selge. Kuid see Apollo Gamesi mäng on veidi ebastandardne. Üldine visuaal on huvitavas neoonkujunduses, mis viib teid 30 aasta tagusele diskole ning puuviljamasina jaoks on see üsna ebatavaline konfiguratsioon. See on arvatavasti põhjus, miks see on selle mängutootja enim mängitud slott.

Midnight Fruits 81 slotimasin koosneb 4 rullikust, 3 reast ning 81 fikseeritud võiduliinist. Võidu saamiseks peate ühele neist liinidest moodustama kombinatsiooni 4-st ühesugusest sümbolist. Sümbolite väärtused pole aga nii atraktiivsed kui näiteks Sizzle Fire slotis. Neli melonit või viinamarja annavad teile „ainult“ 10 kordse panuse, mis on põhisümbolite hulgas kõige rohkem.

Vähem boonuseid, kuid suurepärane mäng

Õnneks esineb Wild sümbol mängus üsna tihti ning see võib iseseisvalt võidukombinatsiooni luua. Wild sümbol on mängu logo ning lisaks võidukombinatsioonis puuduvate sümbolite täiendamisele annavad võiduliinil neli selle sümbolit teile 150 kordse panuse.

Mõne aja pärast oli Midnight Fruits 81 slotimasin meie jaoks erilise maiguga. Kindlasti avaldas see meile muljet oma graafika ja kuni 81 võiduliiniga, kuid selle mänguboonused tundusid pisut kesised. Lisaks eelmainitud Wild sümbolile on seal erifunktsioon nimega Cashback boonus. See käivitub mängu ajal juhuslikult ning pärast mistahes keerutust kantakse teie kontole juhuslik summa. Kuid see on boonustest kõik, pole tasuta keerutusi, võidukordajaid ega laienevaid Wilde.

Proovige Midnight Fruits 81 tasuta ning keerutage online kasiinos rullikuid

Kindlasti ei soovita me teil Midnight Fruits 81 online slotimasinat mitte proovida. Vastupidi. Kui olete mängija, kes nõuab kindlat graafikat ning kellele meeldib lihtne ja kiire mäng, ilma mitte vajalike viivitusteta, siis võib see slott olla teile meeldiv kaaslane. Saate seda tasuta proovida näiteks olybet.ee lehel. Mõnes kasiinos võib Midnight Fruits 81 slotimasinal olla boonusmäng kolmele progressiivsele Apollo jackpotile või kasiino enda jackpotid.

200 EUR uutele kasiino mängijatele

olybet logo

Loo konto ja saad 100% kasiino boonust kuni 200€.

Mängu detailid

Mängutootja:
Apollo Games
Mänguteema:
Puuviljadega slotimasin
Online kasiino:
OlyBet
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid