Joker 27

Joker 27

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini Joker 27 slotimasinal on?

See koosneb 3 rullikust, 3 reast ja 27 fikseeritud võiduliinist.

Mis on Joker 27 teema?

Joker 27 on klassikaline slotimasin, mille rullikutel on retrosümbolid.

Milliseid erifunktsioone siit leiab?

Joker 27 online slotimäng sisaldab Wild sümboleid, kahte tüüpi Scatter sümboleid ja tasuta keerutusi.

Kas Joker 27 slotis on võimalik tasuta keerutusi saada?

Jah, kirsi boonussümboli keerutamine keskmisel real aktiveerib 1 tasuta keerutuse, samas kolme tähe keerutamine keskmisel real annab 10 tasuta keerutust.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

See sõltub kasiinost. Joker 27 slotimasinasse on võimalik lisada ka neli Joker Bonus progresiivset jackpoti taset. Lisaks saab mängu täiendada ka kohaliku kasiinoplatvormi jackpotiga.

Kuidas Joker 27 slotis võita?

Meie nõuanne: kui katate sloti kõik positsioonid sama sümboliga, kahekordistub võit automaatselt.

Proovige slotimasinat Joker 27 tasuta

Minge ajas tagasi

Joker 27 online slotimasin hakkab silma vibrantse multifilmigraafika ning mõne huvitava erifunktsiooniga, et anda mängule vajalikku pinget. See klassikaline puuvilja slott on disainitud Kajot’i poolt, ettevõtte, mille mängud võivad olla tuttavad tavalistest hasartmängumajadest ja kasiinodest. Kui teile meeldivad vanakooli slotid, siis järgmised read on teie jaoks.

Joker 27 on 3 rulliku ja 3 reaga slott ning nagu nimigi vihjab, on sellel 27 võiduliini. Kuna tegemist on 3x3 slotimasinaga, siis võiks öelda, et võidukombinatsioonid toimivad mõlemat pidi ehk vasakult paremale ja paremalt vasakule. Juhul kui keerutate ühel liinil mitu võidukombinatsiooni, loeb kõrgeim. Kuid kui teil õnnestub saada mitu võidukombinatsiooni mitmel võiduliinil, siis võidud liidetakse. Rullikutel kohtate tüüpilisi retrosloti sümboleid – erinevad puuvilju, BAR’e, dollarimärke või kellukesi.

Joker 27 kuni 2 Scatter sümboliga

Kuid te leiate rullikutelt ka mitmeid boonussümboleid. Roheline jokker on Wild sümbol, mis tähendab, et see asendab automaatselt võidukombinatsioonis jokkerina puuduvaid sümboleid. Veidi suuremaid võite jagatakse Scatter sümboli kaudu. Slotimasinal on neid boonusfunktsioone kuni kaks. Esimene on tähe sümbol ja teine on kirsiboonus. Kolme kirsiboonuse saamine keskmisele võiduliinile annab teile 1 tasuta keerutuse, 3 tähe sümbolit 10 tasuta keerutust. Tasuta keerutuste mängu ajal saab täiendavaid tasuta keerutusi uuesti käivitada.

Üks huvitav hetk on Joker 27 slotimasinal veel. Võit kahekordistatakse automaatselt, kui kõigile 9 positsioonile keerutatakse samasugune sümbol.

Proovige Joker 27 slotimasinat telefonis

Joker 27 slotimasinat saate nautida ka mobiilis, tahvlis või arvutis. Kui te ei saa oma tahtmist, proovige õnne teiste suurepäraste Kajot slottidega, nagu Joker 81 või Vikings. Kindlasti valite sellise, mis teile vähemalt meelelahutust pakub. Soovime teile mängus õnne.

Mängu detailid

Mängutootja:
Kajot Games
Mänguteema:
Puuviljadega slotimasin
Online kasiino:
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid