Vikings

Vikings

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini Vikings slotimasinal on?

5 rullikuga online slotimasinal Vikings on 3 rida ja 20 fikseeritud võiduliini.

Mis on Vikings slotimasina teema?

Vikings on viikingiteemaline seiklus slotimasin.

Milliseid erifunktsioone võib siit leida?

Vikings slotimasin pakub Wild ja Scatter sümboleid, võidukordajaid ja tasuta keerutusi.

Kas Vikings slotis on võimalik tasuta keerutusi saada?

Jah, saate 10 tasuta keerutust pärast 3 Scatter sümboli saamist keskmistele rullikutele.

Kas see mäng pakub võimalust mängida jackpottide peale?

Osades kasiinodes leiate Vikings slotimasinal ka Joker Bonus jackpoti. See on Kajot slottide progressiivne jackpot, mis on jaotatud 4 tasemeks: plaatina, kuld, hõbe ja pronks. Mõnes teises kasiinos oleme kohanud jällegi kohaliku platvormi jackpotti.

Kuidas Vikings slotimasinal võita?

Meie näpunäide: Iga võiduliini osaks oleva Wild sümboli võit kahekordistub. Kui võidukombinatsioonis on 4 Wild sümbolit, siis see on 16x kordaja.

Proovige slotimasinat Vikings tasuta

Põnev merereis viikingitega rullikutel

Kajoti loodud nutikas Vikings online slot slotimasina põhiteemaks on kardetud viikingid. Kuigi need legendaarsed vallutajad ei olnud vaesed sugulased nagu teised slotimasinad (näiteks 9 Stars), on sellel külluslikud ja helded boonusfunktsioonid. Need tabasid meid üllatusena, seega otsustasime pakkuda teile seda slotimasinat video arvustuse vormis.

Vikings online slotimasin koosneb 5 rullikust, 3 reast ja 20 fikseeritud võiduliinist. Võitu loetakse vasakult paremale ning see peab algama vasakult esimeselt rullikult. Kui võiduliinil on mitu võidukombinatsiooni, läheb arvesse ainult kõrgeim. Kui mitmel liinil esineb rohkem kombinatsioone, siis võidud liidetakse.

Kvaliteetsed ja helded boonused

Liigume tagasi eelnevalt mainitud boonuste juurde. Sellelt Kajoti slotimasinalt leiate peaaegu kõik klassikalised boonusfunktsioonid ning väikese õnne korral saavad need teie mängijakontot kiiresti suurendada. Esimene on Wild sümbol, mis on kuvatud draakonina. Peale selle, et sellel on jokkeri roll ja asendab võidukombinatsioonis puuduvaid sümboleid, toob see ka võidukordajad. Kui ainult üks Wildi sümbol saab osaks võidukombinatsioonist, siis see kahekordistab auhinna. Kui teil õnnestub saada kaks Wild sümbolit, siis saate 4- kordse panuse. Ja kolme korral korrutatakse teie võit 8 kordselt. Neli Wild sümbolit võidukombinatsioonis korrutavad teie auhinda 16 kordselt.

Teine erisümbol on klassikaline Scatter sümbol suure purjega laeva kujul. See ilmub 2, 3 ja 4 rullikul. Kohe, kui keerutate selle kolmel rullikul, aktiveerite 10 tasuta keerutusega mängu. Mille käigus hakkab toimuma huvitav asi, mida te kindlasti hindate. Keerutatud võidukombinatsioon jääb paigale ning uus keerutus alustatakse tasuta. See jätkub nii, kuniks slotis uusi võidukombinatsioone tekib. Ning pärast seda arvutatakse teie koguvõit.

Peaksite kindlasti Vikings slotti kasiinos proovima

Meile meeldis Vikings slott väga. Graafika ja heli poole pealt ei olnud see üldse igav. Otse vastupidi. Autorid saavutasid kindla ja hea valiku. Wild ja Scatter sümbolitel on lisafunktsioonid, mis annavad mängule vajalikku vürtsi. Vaevalt saab sellisele kasiinos lõbu pakkumisele vastu panna. Olete pundis?

Mängu detailid

Mängutootja:
Kajot Games
Mänguteema:
Seiklusteemaline slotimasin
Online kasiino:
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid