9 Stars

9 Stars

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini 9 Stars slotimasinal on?

9 Stars koosneb 3 rullikust, 3 reast ja 5 fikseeritud võiduliinist.

Mis on 9 Stars teema?

9 Stars on retro slotimasin, mille rullikutel on klassikalised puuviljasümbolid, seitsmed ja BAR-id.

Milliseid erifunktsioone siit leiab?

9 Star slotis on võidukordajatega õnneratas.

Kas 9 Stars slotis on võimalik tasuta keerutusi saada?

Ei, see masin ei paku tasuta keerutusi.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

9 Starsi slott pakub Joker Bonus Progressive nelja tasemega jackpotte - plaatina, kuld, hõbe ja pronks. Mõned kasiinod lisavad sellele ka oma kohalikud jackpotid.

Kuidas 9 Stars slotimasinal võita?

Meie nõuanne: 3 kuldtähe keerutamine annab teile 100- kordse panuse.

Proovige slotimasinat 9 Stars tasuta

Kajot Gamesi poolt uuendatud klassika

Uuendustega vana kooli klassika. Iseloomustaksime lühidalt hästi tuntud Tšehhi firma Kajot loodud 9 Stars online slotimasinat. Tegemist on täieliku klassikaga, mida parimad online kasiinod oma valikusse lisavad. Slotil kohtate traditsiooniliste slottide tüüpilisi sümboleid. Puuvilju, seitsmeid, BAR-e või tähti.

Sellel on 3 rullikut ja 3 rida. Kuna sellel on ainult 5 fikseeritud võiduliini, siis ei ole see keeruline mäng. Kui teil õnnestub mitmel võiduliinil rohkem võidukombinatsioone saada, siis võidud liidetakse.

Võidukordajaid täis õnneratas

Kas te küsite, kuidas võita 3 rullikuga slotimasinal ? Liigume edasi nende uuenduste juurde. Rullikute all on väli 9 tühja tähega (3x3). Teie eesmärk on slotimasinal keerutada tähesümbol kõigile 9 positsioonile. Nii et kui keerutate tähesümboli näiteks esimese rulliku keskmise reale, arvestatakse see positsioon rullikute all olevale mänguväljale. Kui täidate kogu välja tähtedega, käivitate boonusmängu- õnneratas.

Õnnerattaga võite lihtsasti huvitavaid ja eriti tasuvaid võite saada. Esimesel keerutusel valib ratas ühe sümboli, millest saab võidusümbol. Teine keerutus näitab võidukordaja väärtust. See võib olla x2, x4, x8 või x10. Selles boonusmängus saate saate võite oma panuse väärtuse põhjal. Seega koguvõit on keerutatud sümboli väärtus, mis on korrutatud kordajaga.

Kahekordistage põhimängu võit

9 Stars slotimasinal on üks oluline funktsioon, mille saame kergesti erifunktsioonide kategooriasse liigitada. Kui olete kõigile 9-le positsioonile keerutanud sama sümboli, siis teie koguvõit kahekordistatakse igal juhul.

Tähesümbolil on slotis kõige kõrgem väärtus. 3 sellist annavad teile 100-kordse panuse. 3 teemanti eest saate 30-kordse, kolme seitsme eest 8-kordse ja kolme BAR-i eest 4- kordse panuse ning lõpetuseks 3 kirsisümboli korral kahekordistatakse teie panus.

9 Star slotimasinaga polnud sugugi igav

Kui arvasite, et 3 rullikuga Kajot slotimasinatel pole tänapäeval mängijatele enam midagi pakkuda, proovige 9 Stars online slotimasinat tasuta mängida ning võib olla muudate kiiresti meelt. Mäng on lihtne, kiire ning toob mängijale huvitavaid võimalusi kõrgemate ja atraktiivsemate võitude saavutamiseks.

Mängu detailid

Mängutootja:
Kajot Games
Mänguteema:
Klassikaline slotimasin
Online kasiino:
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid