Võitmine veebimänguautomaatidega

Võitmine veebimänguautomaatidega

Sarnaselt ruleti ja blackjackiga on ka veebimänguautomaatides ja videomänguautomaatides palju erinevaid strateegiaid. Tehke need endale selgeks ja suurendage oma võiduvõimalusi!

Meie võidunõuanded

Enne meie nõuannete lugemist pidage meeles, et veebimänguautomaadid ja videomänguautomaadid on peamiselt loodud meelelahutuseks ja võitmine on lihtsalt meeldiv lisakasu. Veebimänguautomaadid toimivad juhuslikkuse põhimõttel. Edu tagamiseks soovitame järgida mõnesid reegleid.

  • Pidage meeles, et keegi saab kindlasti peavõidu. Kui mitte teie, siis keegi teine.
  • Tehke endale selgeks mängitava mängu reeglid. Kui keerutate kettaid suvaliselt ja mõtlematult, siis kaotate kindlasti ja mängite oma raha maha.
  • Kui võimalik, selgitage välja konkreetse mänguautomaadi väljamakseprotsent. See protsendimäär on tavaliselt 85–98%, samas kui Interneti-kasiinod pakuvad tavaliselt suuremat tõenäosust – vähemalt 97%. Lihtne matemaatika: kui teete sissemakse 100 €, saate keskmiselt tagasi 98 €. Kujutage nüüd ette, et paar amatööri viskasid veidi aega tagasi automaati mõnisada eurot. Kui keerutate vähem kui 10–20 korda, ei lase mänguautomaadid teil võita. See on täiesti tavapärane. Keegi tuleb, teeb 2 € panuse ja liigub edasi. Tõeline raha ootab aga kannatlikke.
  • Progresseeruva võiduga mänguautomaatidega mängides keskenduge maksimaalse müntide arvuga mängimisele. Teisisõnu: ärge piirduge panustamisel ühele liinile. Parem on teha panused kõikide liinidele ja lisaks diagonaalidele.
  • Kui võidate suure summa, liikuge mõne muu veebikasiinos pakutava automaadi juurde. Igal mänguautomaadil on oma eelseatud jaotatav rahasumma.
  • Proovige mängida mitut erinevat mängu. Kui te ei võida vähemalt iga 15. mängukorral, liikuge edasi mõne muu mängu juurde.
  • Määrake oma igapäevane piirang. Mõnel päeval teil lihtsalt ei vea ja enda poolt määratud piirangut on targem mitte ületada. Pigem tulge hiljem tagasi ja näete, et asjad lähevad paremaks.
Mänguautomaadid