4 rullikuga slotimasinad

4 rullikuga slotimasinad

Loe

Näita kõiki artikleid

Ühendame 4 rulliku parimad omadused

Kuigi meile meeldib 4 rullikut mootorites, on see veidi unustatud grupp online slotimängudes. Ja seda ebaõiglaselt. Ka neli rullikut võivad pakkuda suurt lõbu. Need on parimad, et kombineerida parimad kolme rullikuga ja viie rullikuga slotid.

Nelja rullikuga on kiired (Joker Boom), ja suhteliselt lihtsad (Multiplay 81), aga nendel rullikutel võib juba korralik mänguviis olla (81 Attila). Selle tõttu kipuvad neil olema palju paremad boonused (Stacked) kui kolme rullikuga slottidel. Wild and Scatter sümbol on tavapärane, aga nad on rikkalikumad ja originaalsemad, kui kolme rullikuga slotidel. Siin seal ilmub ka teine Scatter või Mystery boonus.

Koos rulliku arvu kasvuga kasvab ka võiduliinide arv, milleni on slotis võimalik jõuda (Wild Circus 256). Nüüd läheb see huvitavaks. Tõtt öeldes me eelistame ikka paremat ja sujuvamat mänguvoolu+ loovaid boonuseid suure arvu võiduliinidele. Kuid paljudel mängijatel on see teisiti.

Seega 4 rullikuga slotid on pealmiselt korralik kompromiss klassikalise kolme rullikuga sloti ja võimsama viie rullikuga sloti vahel, mis on tihti tülikad ja ballasti täis, mis ainult kahjustab mängimist. Proovige neid ja nautige mängu.

Mänguautomaadid