Dice 81

Dice 81

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini Dice 81 slotimasinal on?

Slott koosneb 4 rullikust ja 3 reast. Sellel on 81 fikseeritud võiduliini.

Mis on Dice 81 slotimasina teema?

Rullikutel on klassikalised puuviljasümbolid, kuid täringusümbolil on oluline roll. Seetõttu liigitame selle nii puuviljamasinaks, kui ka täringumasinaks.

Milliseid erifunktsoone siit leiab?

Dice 81 online slotimasinast leiate Wild ja Scatter sümboli.

Kas Dice 81 slotimasinas on võimalik tasuta keerutusi saada?

Jah te võite saada kuni 12 tasuta keerutust. See sõltub täringu veeretamise õnnest.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

Dice 81 slotile võivad mõnes kasiinos lisanduda Apollo jackpotid või platvormi jackpotid ehk kohaliku kasiino jackpotid.

Kuidas Dice 81 slotis võita?

Meie nõuanne: 4 Wild sümboli keerutamine tasustab teid 150 kordse panusega.

Proovige slotimasinat Dice 81 tasuta

Dice 81 online slotti mõistab isegi täielik algaja

Kas teete online slottidega alles algust ning teil pole nendega veel palju kogemusi? Sellisel juhul juhime tähelepanu 4 rullikuga slotimasinale, mille nimi on Dice 81. See on nii lihtne, et saate mängupõhimõttest kiiresti aru. Tavalised erisümbolid, tagasihoidlik graafika ja muusika ning ning puuduvad mitmed keerukad boonusmängud, mida läbida. Dice 81 online slotil on selgelt väljatoodud reeglid, millega tutvumine võib esile manada huvitavaid võite.

Dice 81 slotimasin on Tšehhi ettevõtte Apollo Gamesi looming. See koosneb 4 rullikust ja 3 reast. Nagu nimigi mainib, on sellel kuni 81 võiduliini. Kuna see on klassikaline slott, siis sümbolid koosnevad mitmetest puuviljadest, millele lisanduvad kellad, täring ja jokker. Viimased kaks sümbolit on ka eriboonused. Kasutage neid veelgi suuremate võitude saamiseks.

Veeretage täringuid ning sage tasuta keerutusi

Jokkeri boonussümbol on Wild sümbol ehk jokker. See asendab võidukombinatsioonis puuduvat sümbolit. Lisaks on see slotis ka kõige väärtuslikum sümbol. Selle neljakordne keerutamine toob kaasa 150-kordse panuse krediteerimise teie kontole.

Täring on Scatter sümbol. Tänu sellele saate tasuta keerutusi. Tasuta keerutuste arv sõltub kahest faktorist. Esimene on see, mitu korda te slotis täringu keerutate, teiseks on täringul ilmuv number. Kui slotti ilmub 3 täringut, veeretate täringut ainult ühe korra. Võite saada kuni 6 tasuta keerutust. Kuid kui slotis ilmub täringuid 4 või rohkem, on saadaval kaks veeretust. Sellisel juhul võite saada 2 kuni 12 tasuta keerutust.

Selleks, et mäng sujuks ja pidev klõpsimine ei hakkaks teid tüütama, saate kasutada „autoplay“funktsiooni. Rullikud keerlevad katkematult automaatselt.

Mängige klassikalist Dice 81 online slotimasinat kasiinos

Siinkohal meie Dice 81 slotimasina arvustus lõppeb. Oleme käsitlenud kõike, mida peate enne alustamist teadma. Tegemist on tõepoolest lihtsa online slotiga, millel on lihtsad reeglid ja klassikalised boonused. Proovige seda online kasiinos. Kui soovite avada uue mängijakonto, siis kasutage kindlasti kõiki kasiino poolt pakutavaid kasiinoboonuseid mis pole mõeldud ainult uutele mängijatele.

Mängu detailid

Mängutootja:
Apollo Games
Mänguteema:
Puuviljadega slotimasin
Online kasiino:
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid