Fruit Awards

Fruit Awards

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini Fruit Awards slotimasinal on?

Fruit Awards on 4 rullikuga slotimasin millel on 3 rida ja 81 fikseeritud võiduliini.

Mis on Fruit Awards sloti teema?

See on klassikaline slotimasin, millel on puuviljasümbolid, seitsmed ja BAR-id.

Milliseid erifunktsioone siit leiab?

Boonussümbolitest sisaldab Fruit Awards ainult Wild sümboleid.
Kas Fruit Awards slotis on võimalik tasuta keerutusi saada?
Ei, sellest slotimasinast te tasuta keerutusi ei leia.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

Fruit Awards online slotis võib olla ka Synot progressiivne boonus mäng, millel on 4 taset – teemant, kuld, hõbe ja pronks. See sõltub konkreetse kasiino seadistustest. Lisaks kasutavad osad kasiinod slotimasinates kohaliku platvormi jackpotte.

Kuidas Fruit Awards slotis võita?

Meie nõuanne: Wild sümbolid võidukombinatsioonis kahekordistavad automaatselt teie võidu.

Proovige slotimasinat Fruit Awards tasuta

Mahlane klassika, mis ei vanane kunagi

Online slotimasinate valik on tänasel päeval üleküllastunud. Nende hulgast leiate slotte, millel on mitmesuguseid funktsioone, kuid ka neid, mida me kategoriseerime puhta klassika alla. Igal tüübil on mitu mängu. Kui otsite graafiliselt hästi valmistatud mängu, mis on täis funktsioone ja boonuseid, piisab vaid hetkelisest otsingust ning leiate kindlasti ühe sellise. Teile, kes te ei vaja selliseid asju ning otsite lihtsat ja puhast lõbu või klassikalist mängu, leidub Synot Gamesi Fruit Awards slotimasin..

Fruit Awards on klassikaline 4 rulliku, 3 rea ja 81 fikseeritud võiduliiniga slotimasin. Mängitavate liinide arvu kohandamise kontseptsiooni siin saadaval pole. Ainus, mida siin valida saate, on panuse suurus. Graafika on samuti lihtne ja meeldiv ning rahustav meloodia võib teid üsna palju lõõgastada.

Mänguväljal on puuviljade sümbolid, nagu kirsid, sidrunid, ploomid, apelsinid, viinamarjad, melonid ning 7 ja BAR sümbolid. Võidukombinatsiooni saamiseks peate võiduliinile keerutama neid vähemalt 3. Need peavad algama esimesel rullikul vasakult ning jätkuma paremale kõrvalolevatele rullikutele. See on puhas klassika.

Kordajaga Wild sümboli lisamise eest peame arendajaid kiitma. Wild sümbol mitte ainult ei asenda võidukombinatsioonis puuduvaid sümboleid, vaid mitmekordistab ka kombinatsioonist saadud võidu. Kui võidukombinatsioonis on ainult üks Wild sümbol, siis võit kahekordistatakse, kahe puhul neljakordistatakse ning kolme puhul on võit kuni kaheksakordne. Rohkem Wild sümboleid võidukombinatsioonis olla ei saa, kuna ainult Wild sümbolid ei saa ise võidukombinatsiooni luua.

Teine asi mida saame kiita on Gamble (Risk) funktsioon. Niipea kui keerutate võidukombinatsiooni, ilmub keerutusnupu juurde kahe kaardiga ikoon. Teie ülesandeks on arvata peidetud kaardi värv. Õieti arvamisel kahekordistatakse teie võit. Valesti arvamise korral kaotate võidu ning naasete mängu juurde.

Kuid ettevaatust, eriti kui teil on automaatmängu funktsioon peal, ikoon võib lihtsasti kaduda. Mistõttu peate olema kiire või ärge lülitage kindluse mõttes rullikute automaatset keerutamist sisse, kui soovite oma võite Gamble funktsiooniga korrutada.

Keerutage rullikutel õigeid võite

Ülaltoodu kokkuvõtteks, see on traditsiooniline ja lihtne slotimasin, mis ei vea teid alt ning ei pane teid igavlema. See on mõeldud peamiselt klassikaaustajatele või algajatele. Isegi siin leiate viisi, kuidas saada häid võite, mida saadab aplaus, kuid peamiselt saab lõbutseda. Oma õnne saate proovile panna mängides online kasiinos.

200 EUR uutele kasiino mängijatele

olybet logo

Loo konto ja saad 100% kasiino boonust kuni 200€.

Registreerige ja saate boonust

Mängu detailid

Mängutootja:
SYNOT Games
Mänguteema:
Puuviljadega slotimasin
Online kasiino:
OlyBet
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Jaga
Autor:
Mänguautomaadid