Multi Vegas 81

Multi Vegas 81

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini Multi Vegas 81 slotimasinal on?

Multi Vegas 81 online slotimasinal on 4 rullikut, 3 rida ja 81 fikseeritud võiduliini.

Mis on Multi Vegas 81 teema?

Multi Vegas 81 on retro slotimasin, mille rullikutel on puuviljasümbolid.

Milliseid erifunktsioone siit leiab?

Multi Vegas 81 slotimängus on Wild sümbolid ja võidukordajad.

Kas Multi Vegas 81 slotis on võimalik tasuta keerutusi saada?

Slotimasin ei paku tasuta keerutusi.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

Kajot Gamesi progressiivne jackpot koos 4 tasemega Joker Bonus progressiivse jackpotiga võib olla lisatud Multi Vegas 81 online slotimasinasse. See sõltub konkreetse kasiino seadistustest. Teistes kasiinodes võib mäng omakorda olla täiendatud kohalike või muude kasiino platvormide jackpottidega.

Kuidas Multi Vegas 81 slotimasinas võita?

Meie nõuanne: Kui võidukombinatsioonis on 3 Wild sümbolit, siis võit korrutatakse 8x.

Proovige slotimasinat Multi Vegas 81 tasuta

81 võiduliiniga Multi Vegas

Enamus Kajot online slotimasinaid keskendub vanakooli mängijatele. Nende valikus on tosinaid või isagi sadu slotte, mis aitavad teil meenutada oma mängukogemuse algusi. Ning Multi Vegas 81 on üks neist.Tagasihoidlik retroklassika, mis rahuldab iga veterani.

Multi Vegas 81 on 4 rulliku ja 3 reaga online slotimasin ning nagu nimestki saab välja lugeda, on sellel 81 võiduliini. Võidukombinatsioonid kehtivad ühes suunas vasakult paremale. Kui võiduliinil on mitu võidukombinatsiooni, arvestatakse ainult kõige kõrgemat kombinatsiooni. Kuid, kui teil õnnestub saada mitu võidukombinatsiooni mitmel võiduliinil, siis liidetakse võidud kokku.

Vähem boonuseid, kuid need on palju tugevamad

Seda slotimasinat konstrueerides ei leiutanud autorid midagi revolutsioonilist ega megalomaanilist. Nad panustasid lihtsalt klassikale. Graafika ning taustamuusika on tavaline. Rullikutel keerlevad traditsioonilised puuvilja, dollarite ja seitsmete sümbolid. Seitsme sümbolil on slotis kõrgeim väärtus. Kolme seitsme korral saate 16-kordse panuse, nelja korral kuni 160-kordse panuse. Kõiki teisi sümboleid saate vaadata võidutabelist, need pole sugugi kitsid.

Kuid boonuse erifunktsioonide vaade võib teid veidi üllatada. Slotimasinas on ainult üks sümbol, mille nimi on Multi Wild. Kuid teisest küljest on meeldiv see, et see täidab kahte funktsiooni, mis aitavad teil rohkem huvitavaid auhindu võita. Jokkerina asendab see võidukombinatsioonis puuduvaid sümboleid, kuid see on ka võidukordaja. Kui võidukombinatsioonis ilmub üks Multi Wild sümbol, siis võit kahekordistatakse. Kui see ilmub kaks korda, siis korrutatakse võit 4 korda ning kui ilmub 3 sümbolit korrutatakse võit 8 korda.

Mängige kasiinos, isegi oma mobiilis

Et mitte oma tempot kaotada ning olla kiire, saate kasutada ka populaarset „automaatmängu“ funktsiooni. Mängige Multi Vegas 81 slotti mitmes kasiinos. Loomulikult saate selleks kasutada oma sülearvutit, tahvlit või mobiiltelefoni. Saate ise oma lemmikviisi valida. Pöidlad pihku.

1000 EUR uutele kasiino mängijatele

optibet logo

Kasuta sissemaksel boonuskoode OPTIBET1, OPTIBET2 , OPTIBET3 oma 3 esimese sissemakseboonuse saamiseks. Boonuseid jagatakse järgnevalt:

  • I sissemakseboonus 100% kuni €500 ulatuses
  • II sissemakseboonus 100% kuni €300 ulatuses
  • III sissemakseboonus 50% kuni €200 ulatuses

Mängu detailid

Mängutootja:
Kajot Games
Mänguteema:
Retro slotimasin
Online kasiino:
Optibet
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid