81 Vegas Multi Fruits

81 Vegas Multi Fruits

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Kui palju rullikuid ja võiduliine 81 Vegas Multi Fruit slotimasinal on?

Slott koosneb 4 rullikust, 3 reast ning 81 võiduliinist.

Mis on 81 Vegas Multi Fruits mängu teema?

See on klassikaline puuvilja sümbolite, seitsmete ning BARidega slotimasin.

Milliseid erifunktsioone siit leiab?

Synot Gamesi 81 Vegas Multi Fruits slotil on Wild sümbol koos progressiivsete võidukordajatega.

Kas 81 Vegas Multi Fruits mängus on võimalik saada tasuta keerutusi?

Sellest slotimasinast te tasuta keerutusi ei leia.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

81 Vegas Multi Fruits sisaldab Synoti progressiivset boonust, kuid mitte kõik kasiinod ei kasuta seda 4-tasemelist progressiivset jackpotti.

Kuidas 81 Vegas Multi Fruits slotis võita?

Meie näpunäide: Kui Wild on võidukombinatsiooni osa, siis võit kahekordistub. Kui sellises kombinatsioonis esineb kaks Wildi sümbolit, siis võit korrutatakse 4-ga. Kui kolm, siis võit on 8 kordne.

Proovige slotimasinat 81 Vegas Multi Fruits tasuta

81 Vegas Multi Fruits slotimasin

Tänapäeva moodsad slotimasinad on head. Pakkujad võistlevad selle nimel, et kes suudab luua tipptasemel erifunktsioonide ning toretsevate visuaalidega kõige uhkema mängu. Aeg ajalt pole aga halb mõte proovida ka vanu häid klassikali puuvilja slotimasinaid mängida. Just nii nagu me neid päris kasiinost teame. Synot Gamesi 81 Vegas Multi Fruits on just selline. See on lihtne, nobe ning saate sellest väärtuslikke võite välja pigistada.

81 Vegas Multi Fruits slotimasin on tehtud 4 rullikust, 3 reast ning 81 fikseeritud võiduliinist. Sama struktuur nagu Multi Vegas 81 slotil. Lõppkokkuvõttes on neil kahel slotil palju ühist. Võidukombinatsioonid on samuti samad. Peate keerutama vähemalt kolm samasugust sümbolit, alustades vasakult esimesest rullikust, kombinatsioon peab jätkuma katkematult paremale.

Wild sümbol korrutab võite

Lisaks puuvilja sümbolitele, BARidele ning seitsmetele esineb rullikutel ka Wild sümbol. Kuid see ei ole klassikaline Wild sümbol, mis täiendab võidukombinatsioonis puuduvat sümbolit Wildina. See võib võitu mitme kordselt korrutada. See sõltub sellest, mitu korda see võidukombinatsioonis esineb. Üks Wild sümbol võidukombinatsioonis ning võit korrutatakse automaatselt 2-ga. Kui peaksite neid võidukombinatsioonis saama kaks, siis võit korrutatakse 4-ga ning kui saate kolm, siis korrutatakse teie võit 8-ga.

Mängul on värvikas visuaal ning kiire tempo. Mängu dünaamikat saate kiirendada ka „automaatmängunupuga ning seadistada slotimasinat tegema lõputu arv keerutusi. Riskifunktsiooniga saate iga võitu duubeldada mitu korda. Tagurpidi kaardi õige värvi äraarvamisel kahekordistab võidu, valesti arvamise korral loovutab.

81 Vegas Multi Fruits on ka demo versioonis

Jackpotti fännid naudivad kindlasti ka 81 Vegas Multi Fruits slotti. Slott sisaldab Synoti progressiivset boonust. Kuid peate olema ettevaatlik, millises kasiinos te seda mängite, kuna kõik kasiinod ei võimalda selliseid progressiivseid jackpotte. Aga kui mängite slotte optibet.ee lehel, siis võistlete automaatselt nende 4 progressiivse jackpoti taseme nimel.

Proovige 81 Vegas Multi Fruits slotti täiesti tasuta. Demoversiooni pakutakse peaaegu igas kvaliteetses online kasiinos. Nii et te ei pea üldse kartma, et slotid neelavad teie pärisraha. Otsustage ise, kas see sobib teile või eelistate teistsugust masinat.

1000 EUR uutele kasiino mängijatele

optibet logo

Kasuta sissemaksel boonuskoode OPTIBET1, OPTIBET2 , OPTIBET3 oma 3 esimese sissemakseboonuse saamiseks. Boonuseid jagatakse järgnevalt:

  • I sissemakseboonus 100% kuni €500 ulatuses
  • II sissemakseboonus 100% kuni €300 ulatuses
  • III sissemakseboonus 50% kuni €200 ulatuses

Mängu detailid

Mängutootja:
SYNOT Games
Mänguteema:
Puuviljadega slotimasin
Online kasiino:
Optibet
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid