Blazing Ice

Blazing Ice

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini Blazing Ice slotimasinas on?

Slotimasin koosneb 3 rullikust, 3 reast ja 27 fikseeritud võiduliinist.

Mis on Blazing Ice teema?

Antud juhul on tegemist klassikalise puuviljamasinaga.

Milliseid erifunktsioone siit leiab?

Blazing Ice slotis on tasuta korduskeerutused, spetsiaalne tule ja jää sümbol ning mõistatussümbol.

Kas Blazing Ice slotis on võimalik tasuta keerutusi saada?

Ei, see online slott ei sisalda tasuta keerutuste funktsiooni.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

Enamus kasiinodes leiate Blazing Ice slotist 4 tasemega Synot progressiivse boonuse – teemant, kuld, hõbe ja pronks. Lisaks rakendavad mõned kasiinod mängus ka oma platvormi jackpotte.

Kuidas Blazing Ice slotis võita?

Meie nõuanne: Kui kahele rullikule ilmuvad tule ja jää sümbolid, käivitatakse kolmanda rulliku keerutamiseks tasuta korduskeerutus.

Proovige slotimasinat Blazing Ice tasuta

Klassikaline vitamiinipomm rullikutel

Online slotimasinate repertuaar täieneb järjekordselt ühe klassikalise puuviljamasina võrra. Paneb imestama, kas nii suure hulga puuviljateemaliste mängude puhul on arendajatel midagi uut pakkuda. Synot Games tegi head ja ausat tööd ning lisas mängu mitu boonusfunktsiooni, mida selles ülevaates lähemalt tutvustame.

Blazing Ice slotimasina mänguvali koosneb 3 rullikust ning 3 reast koos 27 fikseeritud võiduliiniga. Fikseeritud arv liine on Synot Gamesi slotimasinate üks peamine tunnus. Nagu ka tõhus ja hästi tehtud graafika, mis kindlasti ei riiva nõudliku mängija tähelepanelikku pilku.

Sümbolite hulgast leiate peamiselt puuvilju, nagu kirsid, sidrunid, apelsinid, ploomid, viinamarjad ja melonid. Kõige väärtuslikuma kombinatsiooni moodustavad melonid, mille võit on võrdne 20- kordse panusega.

Boonuseid ja funktsioone täis mäng

Alustame vaikselt. Mängust ei leia te klassikalisi Wild ja Scatter sümboleid. Kuid seal on sümboleid, millel on osaliselt sarnane funktsioon. Mõnda sarnasust jagab Fire Witchi slott, kuid pisut suuremate boonustega.

Mõistatussümbol on põhimõtteliselt Scatter sümbol. Kui te keerutate selle mis tahes rullikule, mis tahes positsioonis, võib see teid tasustada kuni 100-kordse panusega. Kuid mitte alati, pidage meeles, et see kordaja on juhuslik ning see võib ka väiksem olla.

Jää ja tule sümbolitel on Wild sümboliga piiratud ulatuses sarnane funktsioon. Kui saate jää ja tule sümboli kahele rullikule, mis tahes kohale, aktiveerite korduskeerutuse funktsiooni. See tekitab selle rulliku korduva keerutuse, kuhu sümbol ei langenud. See annab teile võimaluse keerutada uue toreda võidu.

Nagu teiste Synot Gamesi slotimasinate puhul on siin võimalus Autoplay abil mängu kiirendada ning on olemas ka Gamble (risk) funktsioon. Selle aktiveerimisel peate ära arvama ümberpööratud kaardi värvi. Kui arvate õigesti, saate kahekordse võidu. Kui arvate valesti, kaotate oma võidu ning naasete rullikute keerutamise juurde.

Proovige Blazing Ice slotti online kasiinos tasuta

Klassikaliste ja põhiliselt mitte keeruliste slottide austajad on kindlasti sellise mänguga rahul. Kiiresti keerlevate rullikute ja korduskeerutustega Blazing Ice slotimasinal võite võita väga toredaid võite. Seega proovige seda online kasiinos ise.

1000 EUR uutele kasiino mängijatele

betsafe logo

Vali oma sissemakse summa ja võta kuni 1000 € kasiino ja/või live kasiino boonust. Spinni kuni 100 tasuta raundi mängijate lemmikus Book of Dead slotis.

TEE SISSEMAKSE: 10 - 49 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 49€ + 25 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,10 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 50 - 149 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 149€ + 50 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,20 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 150 € või rohkem
JA SAAD: 200% boonust kuni 1000€ + 100 tasuta spinni Book of Dead (0,50 € spinni kohta)

Mängu detailid

Mängutootja:
SYNOT Games
Mänguteema:
Puuviljadega slotimasin
Online kasiino:
Betsafe
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid