Crystal Miners

Crystal Miners

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini Crystal Miners slotimasinal on?

Crystal Miners slott koosneb 4 rullikust, 3 reast ja 81 fikseeritud võiduliinist.

Mis on Crystal Miners sloti teema?

Crystal Minersi rullikud keerutavad erinevaid vääriskive, mistõttu on see üks enim aardeid täis slotte.

Milliseid erifunktsioone siit leiab?

Crystal Miners online slott sisaldab kaevandamise, vahetamise ja uuesti keerutamise boonusfunktsioone.

Kas Crystal Minersi slotis on võimalik tasuta keerutusi saada?

Jah, kolme, nelja või viie Scatter sümboli ilmumisel võite saada 5, 10 või 15 tasuta keerutust.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

Crystal Minersi võib mõnes kasiinos liigitada jackpoti mänguks. Selles on kas 3 tasemega Apollo jackpotid või platvorm/kasiino enda jackpotid.

Kuidas Crystal Miners slotis võita?

Meie näpunäide: Iga tasuta keerutuse ajal ilmub rullikutele juhuslik arv Wild sümboleid, mille tulemuseks on mitmed võidukombinatsioonid.

Proovige slotimasinat Crystal Miners tasuta

Mida Crystal Miners slotimasin endast kujutab

Sellest hetkest alates mil Crystal Miners turule tuli on see järk-järgult saanud üheks populaarseimaks ja ihaldatumaks online slotiks, mida kasiinos pakutakse. Kuna selle populaarsus on suhteliselt kõrge, siis pidime seda ka proovima. Ja pärast mõnetunnist mängimist peame teile ette ütlema, et see on Apollo Gamesi poolt tõeliselt suurepärane töö. Kui olete otsustanud online slotti ise proovida, siis esmalt lugege tähtsat informatsiooni, fakte, teadmisi ja näpunäiteid mängimise kohta.

Crystal Miners slotis mängite 5 rulliku, 4 rea ja 40 fikseeritud võiduliiniga. Apollo Gamesi sloti jaoks on see päris korralik rada. Peame esile tõstma mängu teema, milleks on visade kaevurite verine ja intensiivne töö. Punt multika goblineid kaevandavad kõige haruldasemaid kive, mis rõõmustavad teid auhindade näol. Rullikutele ilmuvad kalliskivid nagu granaat, fluoriit, galeniit, kuld, topaas, akvamariin ja smaragd. Võidukombinatsioonil on tavapärased tingimused. Peate saama vähemalt kolm ühesugust sümbolit külgnevatele rullikutele katkematus järjestuses, alustades vasakult esimeselt rullikult.

Boonuseid täis kaevandus

Boonuste ja erifunktsioonide fännid naudivad järgmisi ridu. Crystal Minersi mänguautomaadil on rohkem kui piisavalt boonuseid ja igaüks neist toob teile ahvatlevaid auhindu. Esimene on Wild sümbol, see asendab võidukombinatsioonis puuduvaid sümboleid nagu jokkergi. See sümbol kuvatakse rullikutel laiendatud vormingus, isegi kõigil neljal real. Sammuti on seal ka teine Wild sümbol, seekord nimega BONUS. See ilmub ainut tasuta keerutuste mängus, kus see mängib sama rolli mis tema eelnimetatud eelkäija. Tasuta keerutuste mängu pääsete Scatter sümboli abil, mida kutsutakse ka BONUS sümboliks. Keerutades neid kolm tükki, saate 5 tasuta keerutust, nelja korral 10 tasuta keerutust ning viie sümboli eest saate 15 tasuta keerutust. Tasuta keerutuste ajal sisenevad mängu kavalad kaevurid, kes üritavad rullikutele segada suvalise arvu Wild sümboleid. Mõned neist kukuvad, kuid paljud jäävad püsima.

Siis on seal veel kaevandamise funktsioon. See seisneb selles, et kolmel keskmisel rullikul võib kuum laava voolama hakata. Selle laava alt kaevandavad meie kaevurid erinevaid sümboleid, mille tulemuseks on mitu võidukombinatsiooni. Kui teil õnnestub ühele rullikule saada 4 ühesugust sümbolit (üksteise peale), kas smaragdid, kristallid või akvamariinid, saate tasuta korduskeerutuse. Kaevurid saavad kõrvuti asetsevaid sümboleid igal hetkel pärast rullikute pöörlemise lõpetamist vahetada, et moodustada atraktiivne võidukombinatsioon. See on niinimetatud vahetusfunktsioon.

Rikkaliku boonussaagi lõpetame progressiivsete Apollo Jackpotidega, mis on saadaval mitmetes selle pakkuja mängudes. Iga kasiinos registreerinud mängija võib võita kuld, hõbe või pronks jackpoti.

Crystal Miners slotimasin kasiinos

Olete Crystal Miners online slotimasinast huvitatud? Siin on piisavalt boonusfunktsioone mille vahel valida, eks? Kui ihkate kaasahaarava teema ning rikkalike ja mitmekesiste boonusfunktsioonidega modernset online slotimängu, siis klikkige online kasiinol ning proovige seda ise.Mäng on saadaval ka mobiilversioonis.

1000 EUR uutele kasiino mängijatele

betsafe logo

Vali oma sissemakse summa ja võta kuni 1000 € kasiino ja/või live kasiino boonust. Spinni kuni 100 tasuta raundi mängijate lemmikus Book of Dead slotis.

TEE SISSEMAKSE: 10 - 49 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 49€ + 25 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,10 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 50 - 149 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 149€ + 50 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,20 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 150 € või rohkem
JA SAAD: 200% boonust kuni 1000€ + 100 tasuta spinni Book of Dead (0,50 € spinni kohta)

Mängu detailid

Mängutootja:
Apollo Games
Mänguteema:
Kalliskivide sümbolitega slotimasin
Online kasiino:
Betsafe
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid