Slotimasinad erineva arvu rullikutega

Slotimasinad erineva arvu rullikutega

Loe

Näita kõiki artikleid

Lõbu ebatavalistes mitme rullikuga slotides

Kuigi online slotid said alguse kolmel rullikul ja täna on 5 rullikuga kõige populaarsemad, siis õnneks on teisigi alternatiive. Me ei räägi hetkel nelja- või kuue rullikuga slotidest, kuigi need on kahtlemata proovimist väärt, me viitame slotimasinatele, mis pakuvad veel rohkem rullikuid (Gemmed!). Samas on olemas ka sellised, kus ei ole ühtegi rullikut (Fruit Snap).

Enamasti liigitakse neid alternatiivseteks slotideks, kus saate võitudeni jõuda ka muul viisil, kui klassikalisel sümbolite sidumisel. Populaarsed alates nutitelefoni esimesest päevast, nii nimetatud ühendusmängud. Nendes võidate sümboleid ühendades vertikaalselt või diagonaalselt, mitte ainult horisontaalselt nagu klassikalises slotis (Tiki Fruits).

Alternatiivsed slotid toovad muidu suhteliselt konservatiivsesse online sloti keskkonda sõõmu värsket õhku ning me kindlasti soovitame teil neid proovida. Pole vahet, kas sellel on 7 rullikut või 50. Idee on selles, et ta raputab teid letargiast välja ja te saate midagi uut mängida.

Veelgi enam, nende slotide tore osa on loomingulised ja originaalsed boonused. Tänu teistsugusele mängumehaanikale saavad autorid kasutada värskeid lähenemisviise ja kaasata kujutlusvõimet. Seega proovige vähemalt aeg-ajalt mitme rullikuga online slote.

Mänguautomaadid