Fruit Warp

Fruit Warp

Proovige slotimasinat Fruit Warp tasuta

Fruit Warp on ainulaadne videohasartmäng, mille on välja töötanud Thunderkick ja mida veebikasiinodes tutvustab Microgaming. Enne 2014. aastat polnud olemas midagi sellesarnast.

Mängul Fruit Warp pole kettaid ega võiduliine. Pärast keerutamist kuvatakse ekraanil 9 puuviljasümbolit ja kui vähemalt kolm on ühesugused, siis te võidate. Kui kuvatakse 4 samasugust sümbolit, käivitub uskumatu boonusmäng, mis võimaldab teil võita enam kui kahekümnekordse lõpliku võidusumma.

Mänguautomaadi Fruit Warp boonusmäng on ühtaegu väga lihtne ja väga helde. Kui olete saanud eespool nimetatud 4 ühesugust puuviljasümbolit, hakkate tasuta keerutama. Samal ajal alustate teed, kus saate iga sarnase sümboli eest täiendava tasuta keerutuse. Lõplik võit korrutatakse iga Fruit Warpi puuvilja võidukombinatsiooniga. Teil on kolm kordajaga välja ja üks eluga väli. Kui ületate eluga välja ega saa järgmise keerutuse ajal algse puuvilja sümbolit, saate tasuta lisakeerutuse. Mäng on läbi, kui te ei saa vähemalt ühte puuviljasümbolit, mis käivitas boonusmängu. Kui see juhtub, korrutatakse võit kordajaga, mille ületasite viimasena boonusteel. Teie viimane kordaja Fruit Warpi boonusmängus võib olla tohutu suur, sõltuvalt sellest, kas kogusite mööda teed edasi minnes võite muu puuvilja pealt.

Oleme Fruit Warpi boonusmängu mängides saanud 28-kordse võidu, mis on päris hea tulemus.

Vaadake meie videot ja te saate aru, miks veebimänguautomaadi Fruit Wrap võidumäär on 97% ja miks kõik mängijad armastavad seda mängu.

Mängu detailid

Mängutootja:
Thunderkick
Mänguteema:
Online kasiino:
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid