Amazons' Wonders

Amazons' Wonders

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Kui palju rullikuid ja võiduliine on Amazons’ Wonders slotimasinal?

Synot Gamesi Amazons' Wonders online slotimasin koosneb 5 rullikust ja 3 reast. Võiduliinide arvu saab määrata, maksimum on 30.

Mis on Amazons' Wondersi teema?

Sloti rullikutel on nelja kauni amatsooni sümbolid, kellega koos asute seiklusrikkale teekonnale auhindade võitmiseks.

Milliseid erifunktsioone siit leiate?

Atraktiivsematele võitudele pääseb ligi Wild sümboli ja Scatter sümboli kaudu. Lisaks sisaldab mäng panusekordajaid ja tasuta keerutusi.

Kas Amazons' Wondersis on võimalik tasuta keerutusi saada?

Jah, see online slotimasin pakub võimalust saada korraga kuni 30 tasuta keerutust.

Kas see mäng pakub võimalust mängida jackpottide peale?

Kuna Amazons' Wonders on Synot Gamesi mäng, võib kasiinodes olla aktiivne Synoti progressiivne boonus, mis on nelja tasemega progressiivne jackpot. Mõnes teises kasiinos võivad mängule omakorda lisanduda kohaliku või mõne muu kasiinoplatvormi jackpotid.

Kuidas Amazons' Wondersi slotimasinas võita?

Meie nõuanne? Saage võiduliinile ainult Wild sümbolid ning helde auhind on teie. Või eelistate loota võidukordajaga tasuta keerutustele?

Proovige slotimasinat Amazons' Wonders tasuta

Ilusad naised rullikutel, helded võidud teile

Kindlasti olete võrgutavate ja võitluslike amatsoonidega varemgi kokku puutunud, näiteks Amusneti Amazon's Battle slotis. Mitmed juhtivad online kasiinomängude arendajad, sealhulgas Synot Games, on selle teema kasutusele võtnud. Niisiis tõid nad nende kaunite naiste maailma ja nende helded võidud Amazons' Wonders slotimasinasse. Lugege edasi, et saada lühiülevaade sellest, millest saate ja millest ei saa selles põnevas online slotimasina seikluses ilma jääda. See pakub suurepärast lõbustust ja huvitavaid auhindu.

Amazons' Wonders on liigitatud reguleeritavate võiduliinidega slotimasinaks. Nagu 2 Dragons puhul, saate valida võiduliinide arvu, millega soovite mängida, teil on valida 1, 5, 10, 15, 20, 25 või 30 vahel. Amazonide Wondersi slotimasinal on kokku 5 rullikut, koos 3 reaga ning võidukombinatsioonid maksavad ainult ühes suunas, vasakult paremale.

Neli glamuurset amatsooni – blond, punapea, brünett ja mustajuukseline naine – mängivad Amazons' Wonders seiklusslotis peaosa. Igaühel neist on võitlusrelv ja igaüks toob mängu heldeid auhindu. Mõõgaga brüneti ja odaga mustajuukselise naise puhul on panused 8-, 15- ja 40-kordsed. Blondiin, kelle käes on kirves, ja punapea vibu ja noolega, saavad 4-, 10-, 20- ja 50-kordse panusesumma. Slotimasinast hiilib läbi ka ohtlik jaaguar, kes premeerib 6-, 15- ja 30-kordne panusesummaga. Rullikutel on ka klassikalised kaardisümbolid A, K, Q ja J, kuid need on palju madalama väärtusega.

Synot Gamesi slotte eristab teistest selgelt tugev kõrge eraldusvõimega graafika, koos lihtsa mänguviisiga. Me ei kohanud Amazons' Wonders online slotis midagi, mis oleks liiga segav või tüütu. 3D-animatsioonid pärast võitu on lühikesed ning neid saab vahele jätta, klõpsates keerutamise nupule. Mängu sujuvuseks saate kasutada ka funktsiooni "Autospin" ja seada keerutuse "lõpmatuseni".

…ning veelgi rohkem atraktiivseid boonuseid

Peaaegu iga iga slotimasin, ilma korraliku boonusfunktsioonita kaob mängijate silmist ning vajub unustuse hõlma. Amazons' Wondersi puhul see nii aga pole, saate oodata Wild sümbolit, Scatter sümbolit, tasuta keerutusi ja võidukordajaid. Võtame samm sammu haaval. Wild sümbol on hobune ning nagu amatsoonid on see sõjateemaline. Jokker maandub võiduks ja selle lõpuleviimiseks kombinatsioonile, millel puudub sümbol. Sarnaselt FruitiX slotiga võib Wild sümbol luua ka eraldi võidukombinatsiooni. Ja mitte ükskõik milline. Teid premeeritakse 10-, 50-, 250- ja 1000-kordse panusesummaga kahe, kolme, nelja ja viie Wild sümboliga võidureal. Scatter sümbol on kilbil olev lõvipea ja see keerleb teisel, kolmandal ja neljandal rullikul. See funktsioon aktiveerib võidukordajatega seotud tasuta keerutused. Mitu saate sõltub Scatter sümbolite arvust. Maksimaalne tasuta keerutuste arv, mida saate keerutada, on 9, mis annaks teile 30 tasuta keerutust pluss 10x kordaja. Võitude kahekordistamiseks on ka spetsiaalne funktsioon – Gamble (Risk).

Amazons' Wonders online slott mobiilis

Synoti progressiivsed jackpotid, mis on eriti populaarsed ja mängijate poolt ihaldatud, täiendavad boonuste valikut. See on täiesti arusaadav, kuna nende väärtused kasvavad pidevalt ja kõik võivad neid võita, olenemata panuse suurusest. Samas need pole igas kasiinos slotimasina osa.

Amazons’ Wonders online slotimasin on saadaval ka online kasiinodes, kus saate seda tasuta proovida kasvõi mobiilis. Nüüd ei takista teil miski asumast seiklusele, kus teile on seltsiks neli võluvat naissõdalast ning kus võite nendega lahingus olles lahedaid auhindu võita.

1000 EUR uutele kasiino mängijatele

betsafe logo

Vali oma sissemakse summa ja võta kuni 1000 € kasiino ja/või live kasiino boonust. Spinni kuni 100 tasuta raundi mängijate lemmikus Book of Dead slotis.

TEE SISSEMAKSE: 10 - 49 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 49€ + 25 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,10 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 50 - 149 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 149€ + 50 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,20 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 150 € või rohkem
JA SAAD: 200% boonust kuni 1000€ + 100 tasuta spinni Book of Dead (0,50 € spinni kohta)

Mängu detailid

Mängutootja:
SYNOT Games
Mänguteema:
Seiklusteemaline slotimasin
Online kasiino:
Betsafe
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid