Seikluslikud slotimasinad

Seikluslikud slotimasinad

Loe

Näita kõiki artikleid

Seikluslikud lood slotimasinate rullikutel

Seiklusslotid on ühed populaarsemad ning moodustavad ühe suure grupi mänge. Pole ime, sest leida slotimasin, millel pole natukenegi seiklust on raske. See võib luurata merepinna all, erinevates maailmaosades, kosmoses, müstilises asukohas või muinasjutu maailmas. Nii siis võite leida seiklusmänge muude teemade hulgast, nagu kõrb, loom, film, hirmutav muinasjutt ja palju muud.

Seikluslooga slotid jäävad iga kord silma hea graafika ja heliga ning harva puuduvad neil tasuta keerutused või boonus minimängud. Need moodustavad tavaliselt võidu teekonna kõige seikluslikuma osa.

Seiklusmängude valik on igal mängusaidil nii mitmekesine ning on teie otsustada, milline seiklus teile meeldib. Nii et olenemata sellest, kas soovite seigelda fantaasiamaailma, mis on täis müütilisi draakoneid (Playtechi Dragon Champions), otsida peidetud aardeid otsides salapäraseid hauakambreid (Apollo Gamesi El Dorado Treasure), jälitada bandiite mööda preeriat (Betsofti The True Sheriff), või astuda piraate täis laevale. Kui te olete viimasest huvitatud, siis me soovitame teil proovida kõige populaarsemat slotimasinat, Corsair Queen, mis on Synot Gamesi arendate vaimusünnitus. Kohe alguses köidab see teie tähelepanu kaanel oleva seksika piraadiga, kelle ülesandeks on taltsutada laev täis kõrilõikajaid, juhtides neid samal ajal ihaldatud saagi ja aarde juurde. Mängus on Wild sümboliks sümbol, mille ilmumisel üle terve rulliku, viib sind boonusmängu, mille käigus saab kolmerealisest viie rullikust korraga 5-realine, 5-rullikuline suurendades sellega sinu võimalusi võita boonusmäng.

Kui tahate jääda bandiitide juurde, kuid tunnete rohkem kiusatust metsiku lääne kuumade preeriate poole, siis valige üks Red Tigeri ägedate vesternide triost – Wild Wild Chest, Bounty Raid, või humoorikalt häälestatud The greatest train Robbery, slott, mis on tehtud ka ebatavalises 4x5 formaadis ning rohkete lisafunktsioonidega.

Peakangelaste tegelaskujud on sammuti seiklusslottide tüüpilised omadused, eriti kui tegemist on legendaarse aardejahiga salapärastel maadel. Tõenäoliselt maailma kuulsaim slotikangelane on Hispaania vallutaja Gonzo, mängust Gonzo’s Quest. Müstilise langeva kivi sümbol aitab teil leida tee aardeni.

Mängige täiesti tasuta seiklusi täis mänge

Loetlesime teile proovimiseks mõned seiklusmängud, kuid kõikide nimetamine võtaks väga kaua aega. Sellepärast ongi mõistlikum online mängusaitidel ringi vaadata ning proovida tasuta demo versioone. Seejärel saate valida mängu, mis võidab teie poolehoiu ning sellel päris rahaga oma õnne proovida.

Mänguautomaadid