Mermaids Millions

Mermaids Millions

Merineitsite maailma pole veel põhjalikult avastatud. Mida me teame on see, et algupärases H. Ch. Anderseni omas Kopenhaagenis ootab ta endiselt oma printsi end päästma. Me ei teagi täpselt, mida ta oma päästmise eest pakub, kuid kui peate auhinda vääriliseks, soovitame proovida Mermaids Millions slotimasinat, mille autoriks on Microgaming.

Avastage maagilist ja varjatud veealust maailma

Microgaming seadis oma mängu üles muinasjutulises veealuses maailmas, kus merineitsid on üsna sagedane nähtus. Kui teile meeldivad muinasjutud, siis võib see slotimasin teie jaoks just õige olla. Üks asi, mis muudab selle meeldjäävaks on selle suurepärane disain ja käsitsi joonistatud visuaalid – siinkohal tegi Microgaming suurepärast tööd ja pööras tähelepanu kõigile detailidele. Kiidame neid tehtud töö eest.

Mermaids Millions on oma põhimõttelt lihtne 5-realine slotimasin, kus on 15-võiduliini (töölaua versioonis on esindatud ka valikulised read). Teie eesmärgiks on saada samadest sümbolitest koosnev võidukombinatsioon. Mermaids Millions loeb võidukombinatsioone vasakult paremale nagu standard ette näeb.

Wild ja Scatter sümbolid + huvitav boonus

See slotimasin võimaldab teil saavutada suuremaid võite tänu spetsiaalsetele sümbolitele ja boonusmängule. Spetsiaalsed sündmused on järgmised: wild ja scatter Wild sümbol toimib kui wildcard ja võib muuta muul juhul mitte võitva rea võidureaks.

Scatter sümbol pakub teisalt tasuta spinne. Kui teil õnnestub saa 3, 4 või 5 scatter sümbolit, siis tasustatakse teid tasuta spinnidega. Nii on võimalik saada kuni 10 spinni. Üheks suurepäraseks uudiseks on, et tasuta spinnide ajal korrutatakse teie võidud 3-ga, seega on asi seda väärt, et saada nii mitu scatteri sümbolit, kui võimalik.

Lisaks spetsiaalsetele sümbolitele pakub Mermaids Millions ka boonusmängu. Selle käivitamiseks tuleb teil leida 3, 4 või 5 Treasure Bonus sümbolit. Need peavad võiduliinis esindatud olema. Kui see teil õnnestub, siis saate boonusrežiimi, kus teie ülesandeks on valida esemeid 12-ne teile pakutava seast. Saate valida nii mitu kirjet, kui mitu varanduse sümbolit te leidsite.

Mängige merineitsitega mängu tasuta

Mermaids Millions on peamiselt loodud algajatele või mängijatele, kellel pole arenenud mängude mängimiseks piisavalt aega. See aga ei tähenda, et see pole väärt proovimist. See ei vasta kindlasti tõele – andke sellele võimalus ja veendute selles ise. Soovime teile palju head õnne.

Mängu detailid

Mängutootja:
Microgaming
Mänguteema:
Veemaailma slotimasin
Online kasiino:
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid