Alchemist´s Gold

Alchemist´s Gold

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini Alchemist’s Gold slotimasinal on?

Alchemist’s Gold on 5 rullikuga slotimasin, millel on 3 rida ja 10 fikseeritud võiduliini. Võiduliinid on ühesuunalised.

Mis on Alchemist’s Gold sloti teema?

Slotimasina peategelane on kaval alkeemik, saame selle liigitada maagia ja mütoloogia slotimasinaks.

Milliseid erifunktsioone siit leiab?

Alchemist’s Gold slotimasinast leiate ainult Mystery sümboli ja Gamble (Risk) funktsiooni.

Is it possible to get freespins on the Alchemist’s Gold slot?

Ei, te ei leia siit tasuta keerutusi.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

Enamus kasiinodes leiate Alchemist’s Gold slotist 4 tasemega Synot progressiivse boonuse – teemant, kuld, hõbe ja pronks. Lisaks rakendavad mõned kasiinod mängus ka oma platvormi jackpotte

Kuidas Alchemist’s Gold slotis võita?

Meie nõuanne: Kohe, kui rullikutele ilmub mitu Mystery sümbolit, muutuvad need kõik ühesuguseks juhuslikult valitud sümboliks. See võib luua või laiendada võidukombinatsiooni.

Proovige slotimasinat Alchemist´s Gold tasuta

Hakake alkeemikuks ning keerutage oma auhinda Alchemist's Gold online slotimasinal. Teie ülesandeks on keerutada õiged koostisosad ja luua võidujook. Teatav kvaliteedi garantii on asjaolu, et see mäng tuli välja ettevõtte Synot Games töökojast. Nii et kui olete slotimängude fänn, saab sellest kindlasti teie lemmik.

Unikaalse elemendiga visuaalselt hästi valmistatud slotimasin

Alchemyst´s Gold on 5 rullikuga, 3 reaga ja 10 fikseeritud võiduliiniga slotimasin. Graafika kohapealt tundub mäng mitme animatsiooniga väga rafineeritud, mis tõmbab teid tõhusalt mängu. Üksikutel sümbolitel on täiuslikult viimistletud detailid ja elemendid. Nendest on raske silmi eemale hoida. Sümbolite seast leiate tüüpilised sümbolid nagu J, Q, K, A ning nelja eluelemendi (vesi, tuli, õhk ja maa) erisümbolid ja eliksiiri. See loob kõige väärtuslikuma kombinatsiooni. Viie sümboli keerutamisel saate kuni 50-kordse panuse.

Auhinna saamiseks peate ühte võiduliini lihtsalt 3 ühesugust sümbolit saama. Erinevalt enamus slotimasinatest, nagu Book of Secret või Respin Joker. Siin ei pea võidukombinatsioonid algama esimeselt rullikult vasakule või paremale, nagu kombeks. Võiduliinil peab lihtsalt olema katkematult kolm kõrvuti asetsevat sümbolit.

Retseptis on ainult üks boonus

Mängijad võivad oodata ainult ühte selle mängu boonusfunktsiooni. See on Mystery sümbol mida kujutatakse kuldse taustaga ja kuldse palliga sümbolina, mille keskel on kaunistused. Selle funktsioon on see, et see muutub juhuslikult valitud sümboliks. Sedasi saab see võidukombinatsiooni kenasti laiendada ning kaasa tuua suurema auhinna.

Juhul, kui soovite oma võitu mitmekordistada, ärge kartke kasutada Gamble (risk) funktsiooni. Pärast funktsiooni aktiveerimist peate ära arvama ümberpööratud kaardi värvi. Õieti arvamisel kahekordistate oma auhinna. Valesti arvates kaotate oma võidu ning suundute tagasi rullikute keerutamise juurde.

Proovige Alchemist’s Gold slotti online kasiinos

Kokkuvõtteks ei pea te olema ülikooli keemik ega elukutseline alkeemik, et leida õige viis online slotimasina võitmiseks ja unistuste auhinna saamiseks. Me nautisime Alchemist’s Gold slotti väga, isegi ilma kordajateta. Saades rohkem Mystery sümboleid, võite leida tee ägedate auhindadeni, kuid saate seda ka ilma nendeta. Te ei usu meid? Vaadake online kasiinos ise.

200 EUR uutele kasiino mängijatele

olybet logo

Loo konto ja saad 100% kasiino boonust kuni 200€.

Mängu detailid

Mängutootja:
SYNOT Games
Mänguteema:
Mütoloogiline slotimasin
Online kasiino:
OlyBet
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid