Koi Princess

Koi Princess

Mängige kasiinos

Proovige slotimasinat Koi Princess tasuta

Mis on esimene asi, mis tuleb meelde, kui kuulete sõna “Jaapan”? Fuji magi või kamikaze piloodid? Hullumeelne tehnoloogia? Meie jaoks on see manga maalingud ja anime. On mõned asjad, mis defineerivad tõusva päikese maad nagu näiteks see spetsiifiline kunstistiil. Kui see meeldib ka teile on Net Entertainmenti Koi Princess online slotimasin just teie jaoks.

Selles on piisavalt mangat, kaasaarvatud elemendid nagu võiski oodata. Teisisõnu, oodake tüdrukute lühikesi seelikuid, põlvikuid, suuri sirmi ja veelgi suuremaid “õhkpatju”, kui nii võib öelda. Kuid kindlasti ei tasu oodata hentai pornot, me oleme siiski sünnis firma.

Manga stiil

Fakt, et Koi Princess on NETENTI poolt valmistatud saab kinnitust juba esmapilgul. Selle disain on silmapaistev ja käsitsi joonistatud graafika kaunis. Helid on samuti loomulikult idamaised, koos prominentsete Aasia elementidega.

Kogu selle aasia ilu alt leiate 5-rullikuga slotimasina, millel on kakskümmend fiseeritud võidurida. Mäng ise pakub samuti tõeliselt heldeid ja väga meeldivaid saladusi. Näiteks boonuspanus. Kui aktiveerite selle, duubeldate oma originaalpanuse (isegi maksimumpanuse korral), kuid teisalt on teil tunduvalt suuremad võimalused aktiveerida juhuslikud boonusfunktsioonid. Võite meid usaldada, kui ütleme, et te kindlasti soovite neist osa saada!

Kamikaze boonused Koi Princess mängus

Üks boonustest, mis on peidetud Koi Princess mängu on juhuslik funktsioon. Mistahes ajal võivad ekraanile ilmuda kolm värvilist kala ja teil palutakse üks neist välja valida. Valik, mille teete määrab teile juhuslikult ühe eelpool mainitud boonustest.

5-Hit boonus annab teile ühe tasuta garanteeritult 5- võidusümoliga spinni. Nii võidusümbol, kui võidurida valitakse juhuslikult.

Juhuslik Wild põhjustab 4 kuni 9 juhuslikult paigutatud Wild sümboli ilmumise rullikutel ühe keerutuse jooksul. Wild rullikud lähevad veel kaugemale kattes terve rulliku Wild sümbolitega.

Viimaseks “juhuslik õnnistus”, milleks on Boonuse aktiveerumine, mis annab teile tasuta spinni, kus ilmuvad garanteeritult vajaminevad sümbolid, mis aktiveerivad juhuslikult valitud boonusfunktsiooni.

...ja veel rohkem boonuseid

Põhinedes ülalmainitule võite juba arvata, et need pole selle mängu ainsad boonused mida oodata. Tõepoolest neid on palju rohkem. Kui teil õnnestub saada spetsiaalsed Boonussümbolid rullikutele 1, 3 ja 5 – siis liigute edasi teise spetsiaalsesse minimängu. Teie esimeseks ülesandeks on saada spetsiifiline boonusratta võit. Saadaval on neli erirežiimi.

Kindla võiduga tasuta spinnid – See pakub 10 tasuta spinni, mille ajal iga spin garanteerib minimaalne võidu, mis võrdub suurima saadava auhinnaga antud spinnides.

Wild rullikutega tasuta spinnid – See pakub samuti 10 tasuta spinni. Siin muutuvad iga spinni ajal rullikud 1 kuni 4 Wild rullikuteks, mis tähendab, et teie võidukombinatsioonide saamise tõenäosus suureneb märkimisväärselt.

Boonuse ratas – See on spetsiaalne funktsioon boonusmängus, mis võimaldab teil saada münte ja aktiveerida mõlemaid teisi funktsioone, mis pakuvad tasuta spinne. Boonuse ratas on jagatud kolmeks, igaüks neist koosneb omakorda 12 osast.

Mündi võit – See premeerib teid kohese rahalise auhinnaga, kui saate selle, siis võidate juhuslikult valitud rahasumma.

Ja lõpuks ei tohi me unustada klassikalist Wild sümbolit, mis käitub Koi Princess mängus klassikaliselt nagu wild-kaart.

Mängi Koi Princess slotimasinal tasuta

Nagu näete, siin on piisavalt sügavust…tegelikult on meil tulnud ka mõned asjad vahele jätta, sest need ei mahtunud sellesse arvustusse. Kui soovite mängida slotimasinal, kus alati midagi toimub on Koi Princess teie jaoks ideaalne valik. Siiski võib see enne kõigi funktsioonide tundma õppimist teie finantsolukorda märkimisväärselt halvemaks muuta, seega on tasuta proovimise võimalus väga kasulik. Pärast paari tasuta ringi ei peaks miski teid takistama oma hästi teenitud rahaga kogemast veelgi enam selle slotimasina Kaug-Ida teemasid.

1000 EUR uutele kasiino mängijatele

betsafe logo

Vali oma sissemakse summa ja võta kuni 1000 € kasiino ja/või live kasiino boonust. Spinni kuni 100 tasuta raundi mängijate lemmikus Book of Dead slotis.

TEE SISSEMAKSE: 10 - 49 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 49€ + 25 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,10 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 50 - 149 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 149€ + 50 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,20 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 150 € või rohkem
JA SAAD: 200% boonust kuni 1000€ + 100 tasuta spinni Book of Dead (0,50 € spinni kohta)

Mängu detailid

Mängutootja:
NetEnt
Mänguteema:
Muinasjututeemaline slotimäng
Online kasiino:
Betsafe
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid