Better Wilds

Better Wilds

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Mitu rullikut ja võiduliini on Better Wilds slotimasinal?

Better Wilds koosneb 5 rullikust, 4 reast ja 25 fikseeritud võiduliinist.

Mis on Better Wilds sloti teema?

Mängu saab liigitada retro slotimasina alla, kuid see on muudetud tänapäevasemaks.

Milliseid erifunktsioone siit leiate?

Better Wildsi slotimasin sisaldab klassikalist Wild sümbolit, erilist Wild sümbolit ja tasuta korduskeerutusi.

Kas Better Wilds slotis on võimalik tasuta keerutusi saada?

Ei see slott ei paku tasuta keerutusi.

Kas see mäng pakub võimalust jackpottide peale mängida?

See mäng ei paku üldiselt jackpotte, kuid osadel kasiinol on mängus oma platvormi jackpotid.

Kuidas Better Wilds slotimasinal võita?

Meie nõuanne: Keerutades 5 seitsme sümbolit, saate 500 kordse panuse.

Proovige slotimasinat Better Wilds tasuta

5 rullikuga Better Wilds slott

Tänapäeval pole enam probleemiks leida kaasaegsete funktsioonide ja innovatsioonidega retro slotimasinat. Kuid Better Wilds online slott pakub midagi sellist, mida te võib olla varem näinud pole. Eriline Wild sümbol, mis liigub üle rullikute ja laieneb ka mööda liine, võidab teie poolehoiu kindlasti. Nii nagu meidki. Aga vaatame ühte asja korraga.

Better Wilds on Playtechi poolt välja töötatud 5 rullikuga slotimäng. See pakub 25 võiduliini, mille arv on fikseeritud. Igal rullikul on 4 rida. Nagu enamus slottide puhul, on võidukombinatsioonid ühesuunalised. Võitmiseks peate katkematus järjestuses saama vähemalt 3 ühesugust sümbolit. Rullikud keerlevad tuntud sümbolitega, nagu kaardisümbolid, BAR-id, kellukesed ja seitsmed. Mäng on üsna lihtne, kuna sellel pole ekstravagantseid funktsioone, mis asju üleliia keeruliseks teeks.

Eriline Wild sümbol

Better Wildsi slotimasinal on 2 boonussümbolit. Esimene on klassikaline Wild sümbol mis täiendab või laiendab wildina võidukombinatsioone. Lisaks sellele võib see ka luua eraldiseisva võidukombinatsiooni. Keerutades seda 5 korda, saate 500x panuse.

Teine boonussümbol on roheline teemant, mis on võitude suhtes palju huvitavam. See on eriline Wild sümbol mis ilmub kolmandal, neljandal ja viiendal rullikul. See sümbol on ka jokker, millel on võime moodustada eraldiseisvaid võidukombinatsioone. Kuid selle teised omaduse on oluliselt atraktiivsemad. See on võimeline liikuma mööda individuaalseid rullikuid ning pikenema mööda teisi ridu. See võib kõlada keeruliselt, kuid tegelikkuses on see väga lihtne. Kui peaksite selle näiteks 4 rullikul keerutama, aktiveeruksid tasuta korduskeerutused. Pärast iga keerutust liigub see vasakpoolsele rullikule ning pikeneb iga liigutusega ühe rea võrra. Nii saab esimesest rullikust wild rullik ning enamus juhtudel on selle tulemuseks mõned helded auhinnad.

Mängige kasiinos Better Wilds slotti

Kuigi Better Wilds online slotil ei ole tasuta keerutusi, ei häirinud see meid üldse. Ning mõne aja pärast unustasime need täielikult. Seda online slotimasinat saate proovida ka Olybet.ee kasiinos. Koos tasuta korduskeerutuste ja "rändavate" erisümbolitega kogete tõsist meelelahutust, just nagu meiegi.

200 EUR uutele kasiino mängijatele

olybet logo

Loo konto ja saad 100% kasiino boonust kuni 200€.

Mängu detailid

Mängutootja:
Playtech
Mänguteema:
Retro slotimasin
Online kasiino:
OlyBet
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid