Retro slotimasinad

Retro slotimasinad

Loe

Näita kõiki artikleid

Vanadest headest aegadest retro slotimasinad

Tõenäoliselt ei jää me tõest kaugele, kui ütleme, et enamik rulliku keerutamise entusiaste on seda ajaviidet kunagi oma elus proovinud tõelises kasiino mängusaalis. Kui te kuulute sellesse kategooriasse, siis olete kindlasti nõus, et sellel mängul oli sammuti oma võlu. Eriti kõige lihtsamatel vanadel masinatel kuskil nurgas, mis pidevalt vilkusid ja tegid erinevaid hääli. Mängude all, me mõtleme enamasti traditsioonilisi 3 rullikuga slotimasinaid mis on täis puuvilja sümboleid, seitsmeid, kellasid, tähti või BAR sümboleid.

Võiks arvata, et pideva arengu ja edenemise ajastul otsivad mängijad kõige peenekoelisemaid slotte, kuid see pole tõsi. Paljud mängijad tahavad oma lemmikajaviitega lõõgastuda, nii et nad otsivad lihtsaid mänge kiire kulgemisega ning ilma keeruliste erifunktsioonideta. See on ka põhjus miks retro slotimasinad ei ole pildist kadunud. Juhtunud on just vastupidi, paljud mängutootjad annavad aegajalt välja uue retro mängu. Kui soovite kogeda nostalgiat ning mängida vana hea slotimasina tunnetusega mängu, siis valikuga pole teil probleeme. Online kasiinost leiate neid mitmeid. Kui peaksime midagi soovitama, siis võiksite proovida Kajot Gamesi Multi Vegas 81, e-gamingu Multi 5 või Shining CrowniAmusneti (endine EGT).

Proovi tasuta retro slotimasinaid

Kas teile meeldivad retro slotimasinad? Kui ja, siis lõõgastuge ning valige üks paljudest slottidest. Siin saate neid proovida tasuta ning kui leiate enda jaoks sobiliku, siis saate mängida päris raha peale.

Mänguautomaadid