Crime Scene™

Crime Scene™

Mängige kasiinos

Proovige slotimasinat Crime Scene™ tasuta

Crime Scene™ toob kettaga mänguautomaatidesse põnevust populaarse funktsiooniga Sticky Wild. Kui leitakse sümbol Sticky Wild, jääb see kuni viieks keerutamiseks oma kohale. Kui ka sellest ei piisa suurenenud võiduootuse tekkimiseks, siis võtke teadmiseks, et sümboliga Sticky Wild võitude kordaja on 3.

Mängu jätkumisel viiakse mängijad, kes on leidnud vähemalt kolm boonussümbolit, kõrgtehnoloogilisse kohtulaborisse. Siin saavad mängijad teada, et neil on võimalus saada suuri võite. Mängijad saavad lihtsalt kaustadel klõpsamisega leida mündivõite, teise võimaluse sümboli, mis välistab boonusmängu lõppemise, või juhusilke mündiväärtustega süütõendi sümboleid. Boonusmängu teeb eriti põnevaks see, et süütõendi sümboli mündivõidud lisatakse kõikidele järgnevatele mündivõitudele!

Boonusmängu lõppemisel on mängijatel veelgi rohkem võimalusi oma võite suurendada. Enne põhimängu tagasiviimist saavad mängijad valida 4 erineva ümbriku vahel. Ümbrikutes on täiendavad mündivõidud, boonusmängu koguvõitude kahekordistaja või mängija tagasiviimine boonusmängu.

1000 EUR uutele kasiino mängijatele

betsafe logo

Vali oma sissemakse summa ja võta kuni 1000 € kasiino ja/või live kasiino boonust. Spinni kuni 100 tasuta raundi mängijate lemmikus Book of Dead slotis.

TEE SISSEMAKSE: 10 - 49 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 49€ + 25 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,10 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 50 - 149 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 149€ + 50 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,20 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 150 € või rohkem
JA SAAD: 200% boonust kuni 1000€ + 100 tasuta spinni Book of Dead (0,50 € spinni kohta)

Mängu detailid

Mängutootja:
NetEnt
Mänguteema:
Online kasiino:
Betsafe
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid