Funky Fruits Farm

Funky Fruits Farm

Proovige slotimasinat Funky Fruits Farm tasuta

Kindlasti olete mänginud puuviljasümbolitega mänguautomaatidega. Tegemist on klassikaga, kuid paljudel puudub miski, mida iga mänguautomaadifänn ootab. Te saate sellest aru, kui proovite veebimänguautomaati Funky Fruit Farm. Teid ootavad pöörased irvitavad puuviljad ja nende sama pöörane hüüatus "Wazzz uuup". See jääb teile kindlasti meelde.

Mänguautomaadil Funky Fruits Farm on 5 ketast ja 20 võiduliini. Kindlasti ei tüdine te kiiresti lihtsast, ent kaasakiskuvast graafikast ja irvitavatest puuviljadest. Selle mänguautomaadi arvustuse leiate saidi Casinosearch.eu artiklist Funky Fruits Farm slot machines.

Kolm veidra farmeri sümbolit annavad teile boonusmängu ja tasuta keerutused. Siin saate valida viie puuvilja hulgast kaks puuvilja. Algsest kaheksast tasuta keerutusest ja topeltvõidust saate jõuda kuni 33 tasuta keerutuse ja 15-kordse võiduni. Sellega võite võita tõsiselt suure summa raha.

Mängu detailid

Mängutootja:
Playtech
Mänguteema:
Online kasiino:
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid