Mega Fortune Dreams™

Mega Fortune Dreams™

Mängige kasiinos

Proovige slotimasinat Mega Fortune Dreams™ tasuta

Algupärane Mega Fortune’i mänguautomaat oli suur 5 ketta ja 25 liiniga videomänguautomaat, millel oli üks turu suurimaid progresseeruvaid peavõite. Mängu luksuslik kujundus andis mängijatele aimu, mis neid pärast kõikemuutva megapeavõidu võitmist ootab. Lisaks megapeavõidule, mille eeldatav suurus oli umbes 4 miljonit eurot, oli mängus ka kaks väiksemat kohalikku peavõitu.

Tänu mängu pikaajalisele populaarsusele otsustas Net Entertainment mängu täiustada ja tõi välja selle uuema versiooni – Mega Fortune Dreams, kus on 20 võiduliini. Mängus on parandatud graafikat ja heli. Uuendatud on ka mõnda funktsiooni.

Kolm boonusvooru sümbolit käivitavad peavõidu boonusmängu, milles mängija keerutab õnneratast, et võita kas üks peavõitudest või mündiauhind (suured auhinnad). Lisaks peavõidule pakub mäng tasuta keerutusi, mis võivad võitu mitmekordistada. Lisatud on uue keerutuse funktsioon – juhul kui saate kolm Wild-sümbolit, saate uuesti keerutada, nii et Wild-sümbolid jäävad paigale. Lisateavet leiate artiklist - Mega Fortune Dreamsi arvustus aadressil casinosearch.eu.

Mängu uus versioon haaras meid täielikult kaasa ja me veetsime mängides mitu tundi. Hiiglaslik peavõit on väga ahvatlev ning vahel jäi boonusmängu ratta keerutamisel puudu vaid veidi rohkem õnne.

1000 EUR uutele kasiino mängijatele

betsafe logo

Vali oma sissemakse summa ja võta kuni 1000 € kasiino ja/või live kasiino boonust. Spinni kuni 100 tasuta raundi mängijate lemmikus Book of Dead slotis.

TEE SISSEMAKSE: 10 - 49 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 49€ + 25 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,10 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 50 - 149 €
JA SAAD: 100% boonust kuni 149€ + 50 tasuta spinni Book of Dead slotis (0,20 € spinni kohta)

TEE SISSEMAKSE: 150 € või rohkem
JA SAAD: 200% boonust kuni 1000€ + 100 tasuta spinni Book of Dead (0,50 € spinni kohta)

Mängu detailid

Mängutootja:
NetEnt
Mänguteema:
Klassikaline slotimasin
Online kasiino:
Betsafe
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid