Lucha Maniacs

Lucha Maniacs

Mängige kasiinos

Slotimasina omadused

Kui palju rullikuid ja võiduliine Lucha Maniacs slotimasinal?

Lucha Maniacs online slotimäng koosneb 5 rullikust, 3 reast ja 20 fikseeritud võiduliinist.

Mis on Lucha Maniacs teema?

Yggdrasili Lucha Maniacs on sporditeemaline slotimasin, mis kujutab fantasia maadlustegelasi.

Milliseid erilisi funktsioone sealt leida võite?

Milliseid erilisi funktsioone sealt leida võite? Lucha Maniacs slotimasin nagu enamik Yggdrasil mängud, sisaldab erinevaid asju. Teid võivad ees oodata tasuta spinnid boonusmängus, erinevat tüüpi wild sümbolid, Poster boonusmäng ja v-funktsioon nimega Golden Bet.

Kas Lucha Maniacs mängus on võimalik tasuta spinne saada?

Jah selles slotimängud on võimalik võita tasuta spinne keerutades vähemalt kolmele rullikule Scatter sümbolid.

Kas see mäng pakub võimalust mängida jackpottide peale?

Ei, Lucha Maniacs mängus pole jackpotted.

Kuidas Lucha Maniacs slotimasinas võita?

Meie nipp: Suurimad võidud saavutatakse, kui maandute punasel või roosal maadlussümbolitel kõigil viiel rullikul. Kui see juhtub, saate 200-korda oma panuse. Suurepäraseid võite saate mängus ka tänu erifunktsioonidele ja tasuta spinnidega boonus mängudele.

Proovige slotimasinat Lucha Maniacs tasuta

See on üks võimas sõit! Ilmselt ütlete midagi sarnast, kui avate online kasiino ja proovite online mängu nimega Lucha Maniacs. Kaasahaarav muusika, lisaks mäng paljude boonusfunktsioonidega tasuta spinnide ajal ja seda kõige Yggdrasil.

Karmidest maadlejatest inspireeritud rullikud

Lucha Maniac slotimasin on 5-rullikuga slotimasin 3 reaga ja 20 fikseeritud võiduliiniga. Võit saavutatakse võidukombinatsioonist, mis on asetatud ühele võiduliinile ja peab koosnema kolmest või enamast võidusümbolist. Mäng koosneb 8 traditsioonilisest sümbolist ja 2 erisümbolist. Neli kõrge väärtusega sümbolit on esitletud multika fantaasiamaadlejatena, samas kui madalama väärtusega sümbolid on esitletud nelja traditsioonilise sümboliga. Lisaks suurepärasele graafikale komplimenteerivad mängu sarnaselt Brazil Bomba slotimängule ka kaasahaarav muusika. Kõik oluline slotimängu juhtimiseks on leitav paneelilt rullikute peal, kus saate seadistada oma panuse summat, alustada automaatmängu, seal saate aktiveerida ka "Golden Bet“ funktsiooni. Selle funktsiooni võimaldamine tõstab pisut teie panust iga spinni tegemisel, kuid kui sisenete tasuta spinnide režiimi lisandub mängule spetsiaalne funktsioon. Mida täpsemalt need erifunktsioonid lisavad räägime põhjalikumalt allpool.

Boonstega täidetud slotimasin

Järjest enam mängijatele meeldivad slotimängud, mis pakuvad loomingulisi boonusmänge. Lucha Maniacs slotimängu saab kergesti sellesse kategooriasse panna, sest sealt leiate suuremas koguses erinevaid boonuseid ja erifunktsioone.

Esimene sümbol, millest ei saa mööda vaadata on Wild sümbol, mis asendab mistahes puuduvad sümbolid võidukombinatsioonis, välja arvatud teine erisümbol, mis on ringi sümbol ja mille sisse on kirjutatud „BONUS“. Kui saate selle sümboli vähemalt 3 rullikule, premeerib see teid tasuta spinnide ja erifunktsioonidega. Lahti seletatuna "BONUS" sümbolid 3 rullikul premeerivad teid 7 tasuta spinniga koos 3 erineva funktsiooniga. Kui see sümbol ilmub ka 4 rullikul premeeritaks teid 15 tasuta spinniga koos 3 funktsiooniga ja kui boonussümbol ilmub 5 rullikule premeeritakse teid 30 tasuta spinniga, millel on 3 funktsiooni. Te ei jää preemiast ilma isegi siis, kui saate kahele rullikule "BONUS" sümboli. Sellisel juhul viiakse teid boonusmängu nimega „Poster“, kus teil palutakse valida üks nelja fantaasiamaadlejaga posteritest, mis seinal ripuvad. Igaühe all neist on auhind. Kolm neist peidavad rahalist auhinda, kuid ühe alla on peidetud "BONUS" sümbol. Kui teil õnnestub see saada, lisatakse see põhimängu kahe sümboli juurde ja kuna teil on siis neid kokku kolm käivitub 7 spinni ja 3 funktsiooniga boonusmäng. Suurepärane asi selle slotimasina juures on see, et tasuta keerutuste ajal ilmub ka "BOONUS" sümbol, mis võimaldab suurendada nii tasuta spinnide kui ka funktsioonide arvu.

Mida boonusfunktsioonid tasuta spinnide mängus pakuvad?

Enne boonus spinnidega mängu viiakse teid kiirelt boonusmängu, kus saate juhuslikult valida kiire boonusfunktsiooni, mis assisteerib teid võitmisel tasuta spinnide režiimis. Kokku on saadaval 10 erifunktsioonidega tasuta spinni. Teil on võimalus saada: 2 või 4 tasuta spinni, kleepuvad wild sümbolid, juhuslik wild sümbol, wild maadleja sümbol, mis paigutab 1 või 2 wild sümbolit igale spinnile, x3 kordistaja, punane ja roosa maadleja kombineerituna ühte sümbolisse ja sinise ja rohelise maadleja kombineerituna ühte sümbolisse.

Lucha Maniacs slotimasina mitte proovimine oleks patt

See on üsna palju, kas pole? Kui lülitate Lucha Maniacs slotimasina sisse saate kiiresti kõigest aru ja naudite seda. Proovige seda boonustega slotimasinat online kasiinos.

Mängu detailid

Mängutootja:
Yggdrasil
Mänguteema:
Sporditeemaline slotimasin
Online kasiino:
SuperCasino
Meie hinnang:

* Mõned siin kirjeldatud slotimasina funktsioonidest ei pruugi kõikides riikides saadaval olla. Need võivad õigusaktidega piiratud olla. Samuti võite leida erinevusi erinevate online kasiinode mänguseadetes.

Mänguautomaadid