Klassikalised slotimasinad

Klassikalised slotimasinad

Loe

Näita kõiki artikleid

Slotimasinate seas absoluutne klassika

Mis on klassikalised slotimasinad? Nende rullikumängude definitsioon ei ole selge, aga paljud mängijad, eriti algajad, otsivad alguses lihtsaid ja klassikalisi mänge. Seega võib klassikalisi online slotikaid kirjeldad, kui lihtsaid rullikumänge, millel on graafika, mis ei pruugi alati silma jääda ning sammuti ka mängud, mis ei ole hulgaliselt täis innovatiivseid erifunktsioone. See kategooria kattub tihtipeale puuvilja slotimasinate ja mängudega..

Nii et meie jaoks on klassikalised mängud need, kus mängijad kohtavad mänguväljal peamiselt puuviljasümboleid, seitsmeid, BAR-sümboleid, tähti, täringuid ja nii edasi. Rullikuid nendel mängudel on enamasti 3, 4 või isegi viis. Mis puudutab erifunktsioone, siis need on tavaliselt üsna lihtsad - Wild, Scatter või tasuta keerutused. Slotimasinate sellisesse üldkategooriasse paigutamine on põhimõtteliselt subjektiivne asi.

Klassikaliste slotimasinate hulka võime näiteks lisada Amusneti slotimasina 20 Hot Blast. See on väga lihtne 5 rullikuga, 3 realine, 20 fikseeritud võiduliiniga slotimasin. Erifunktsioonid on laienev Wild sümbol, korduvkeerutus, koos võidukordajaga. Veel üks mäng, mida peaksite proovima on NetEnti slott Twin Spin. Sellel rullikuga slotimasinal on kuni 243 võiduviisi. Mängu iseloomustab asjaolu, et enne iga rullikute keerutamist sünkroniseeritakse alati paar kõrvuti asetsevat rullikut. Klassikalise rullikumängu hea näide on Novamaticu slott Sizzling Hot Deluxe. Sellel 5 rullikuga klassikul on võimalus võita, moodustades võidukombinatsioon ükskõik millisel 5-l fikseeritud võiduliinil. Selle mängu ainukene erifunktsioon on Scatter sümbol, mida vähemalt kolm korda keerutades, saate huvitava kohese võidu. Isegi mängutootja Synot ei unustanud luua mõnda neist klassikalistest slottidest. Üks selline mäng on 81 Vegas Multi Fruits slotimasin. Mänguväli on loodud 4 rullikust, 3 reast ning võita on võimalik 81 võiduliinil. Erifunktsioonide hulka kuuluvad siin Wild sümbol ja võidukordajad. Loovtootja Red Tiger valikust leiab ka traditsioonilisi slotimasinaid. Üks selline näide on slott nimega Five Star. See on väga lihtne 5 rulliku, 3 rea ning 3 võiduliiniga mäng, mis pakub tänu Scatter sümbolile korduskeerutusi ja atraktiivseid võite.

Mängige klassikalisi slotimasinaid tasuta

Sujuv mängimine, lihtsad juhtnupud ning ilma tohutu hulga erifunktsioonideta mäng. Just see on klassikaliste slotimasinate mõte. Neid on tõesti palju ning mitmeid neist saab paigutada teistesse kategooriatesse, kuid kui te ühe neist valite, siis proovige neid julgelt tasuta.

Mänguautomaadid