Spordi slotimasinad

Spordi slotimasinad

Loe

Näita kõiki artikleid

Spordimatšid slotimasinate rullikutel

Slotimasinate teemade valik on sama mitmekesine, kui elu meie ümber. Seega oleme väga õnnelikud, et selliste mängudeloojad ei ole unustanud teemat nagu sport. Spordiga tegelemine on inimestele väga kasulik, kuna see on viis tervise hoidmiseks, aga ka vaimseks lõõgastumiseks või lõbutsemiseks.

Jalgpall, hoki, korvpall, käsipall või motosport, võimegi jääda spordialasid nimetama. Kõigil spordialadel on üle maailma palju fänne ning mõned neist on aktiivsed harrastajad, mõnele meeldib neid spordialasid jälgida. Hasartmängude maailmas saate samamoodi sporti südamerahuga jälgida. Osadele inimestele meeldib panustada spordivõistlustel, samas kui teistele meeldib sporditeemalist online slotimasinat mängida. Loomulikult pole neid slotimasinaid sama palju kui Egiptuse kõrbeaardeid, kuid isegi spordimängude hulgast võib leida väga andekaid mänge.

Loomulikult ei puudu nende slotimasinate seast maailma populaarseim spordiala, jalgpall. Näiteks kleepuvate Wildidega ja tasuta keerutustega Bicicleta (Yggdrasil) online slott. Sloti mänguväli asub suurejoonelisel jalgpallistaadionil ning 5 rullikut ja 4 rida loovad võidukombinatsioone mis tahes 25 võiduliinil. Teine jalgpalliteemaline slott on NetEnti jalgpallimäng: Champions Cup, milles võite oodata boonusmängu, tasuta keerutusi ning kolme tüüpi Wild sümboleid. Betsoft uhkustab samuti jalgpalli slotimasinaga. Vihjame laieneva Wild sümboliga Hat Trick Hero slotile.

Slotimasinate hulgast leiate kindlasti ka hoki. Kui teile see spordiala meeldib, siis te kindlasti ei tohiks vahele jätta Microgaming's Break Away slotimasinat. Kuigi see pole graafika poolest hiilgav, köidab see slott eelkõige teid oma erifunktsioonidega, sealhulgas võimalusega saada tasuta keerutusi.

Adrenaliin ja suurepärane elamus on garanteeritud ka võitlusspordis. Üks võitlusmängudest on Playtechi Rocky slotimasin. Masin teile visuaalidega muljet ei avalda, kuid erifunktsioonidega küll. Selles online slotis on võimalik võita tasuta keerutusi ning nautida ka kaasahaaravat boonusmängu, millega võid teenida suurepäraseid võite.

Siiski leiate rullikutelt ka muid spordialasid: golf (Golden Tour Playtechilt, Gold Trophy 2 Play'n GOlt), hobuste võiduajamine (50 Horses Amusnetilt) või motosport (Desert Drag Booming Gamesilt, Win ja Race Apollo Gamesilt).

Proovige tasuta sporditeemalisi slotimasinaid

Iga mängija otsib erinevat tüüpi slotte, kui teil spordi omadega kogemused puuduvad, siis kasutage kindlasti võimalust proovida neid tasuta, lihtsalt lõbu eesmärgil, demo vormis. Ning kui mõni neist avaldab teile muljet lisaks sporditemaatikale ka mänguga, siis keerutage seda kasiinos täiel rinnal.

Mänguautomaadid