Maagilised ja mütoloogilised slotid

Maagilised ja mütoloogilised slotid

Loe

Näita kõiki artikleid

Skandinaavia mütoloogia või Kreeka müütide teemalised slotid

Möödas on päevad mil slotimasina rullikud keerutasid ainult puuvilja või kalliskivi sümboleid. Tänapäeval võistlevad kasiinomängude arendajad, et näha, kelle slott meelitab kõige rohkem mängijaid. Oluliseks faktoriks on sloti teema. Ning maagia ja mütoloogiaga seotud teema köidab mängijaid, sest see kutsub esile maagiat, loitsusid ning igasuguste jumalate abi, olgu nad siis Norra, Kreeka või Rooma omad.

Skandinaavia mütoloogiaga slottide peamisteks kangelasteks on tuntud jumalad nagu Loki, Thor ja Odin, kuid paljudel juhtudel kuuluvad nende hulka ka valküürid, viikingid, alfad ja kurjad hiiglased. Kui otsustate sureliku maailma seljataha jätta ning asuda seiklusrikkale teekonnale koos võimsate jumalatega, siis proovige oma õnne 5-rullikuga Asgardian Stones (NetEnt) slotil. Teid ootavad laviini efektiga Megasümbolid, boonusratas, tasuta keerutused ning võidukordajad. Samuti kogete korralikult külmavärinaid tekitavat õhkkonda Vikings Go to Hell (Yggdrasil) online slotis, kus olete tunnistajaks sellele, kuidas Viikingid võitlevad deemonitega. Suurepärast vaatemängu täiustavad paljud boonused ja erifunktsioonid, sealhulgas tasuta keerutused ning korduskeerutused, koos fikseeritud Wild sümbolitega. Asgardi Norra jumalate maailma peidetud aarded leiate Treasures of Asgard (e-gaming) online sloti kaudu. Sellel on võimalik saada 10 tasuta keerutust, mille jooksul jäävad võidukombinatsiooni sümbolid paigale.

Kreeka mütoloogial olid ka oma jumalad nagu Zeus, Hera, Poseidon või Hades. Selles teemas on võrdselt kuulsad tegelased ka teised kangelased ning pooljumalad nagu Herakles, Achilleus ning Perseus. Kuulsa Troy müüride taha pääsete Age of Troy (Amusnet) online slotimasina kaudu, selle standardse boonuspakkumisega. Äge võitlus Zeusi ja Hadese vahel võib tuua fantastilisi võite War of Gods (Red Tiger) online slotis. Selle eest hoolitseb põhiliselt 3 erifunktsiooni– the Wrath of Zeus, Hellfire of Hades ning Warring Gods. Kreeka mütoloogia olemusega on ka Apollo Gamesi 5-rullikuga Pandora slotimasin. Põhitegelasteks on on Pandora, Hephaestus ning mitmed teised tegelased ja objektid. Laienevate Wild sümbolite ja Mystery võitudega saate saavutada atraktiivsemaid võite. Zeus Wild Thunder (Synot Games) slotis on võtmiseks kuni 40 võiduliini. Sellel on ainulaadne progresseeruv funktsioon, kus te loete keerutusi ning ootate, et näha, kas iga 10-nes järjestikune keerutus toob teile suuri võite. Lisaks valite enne tasuta keerutuste mängu algust, mitu tasuta keerutusi ning Wild sümboleid mängida.

Nõidu, maagiat ning loitsusid täis slotid

Kui jumalad ei ole teie vastu lahked, siis peaksite proovima oma õnne teises müstilises maailmas. Slotimasinate maagia, loitsude ning nõiduste maailm toob kaasa palju võimalusi soovitud võiduni jõudmiseks. Kui valite Book of Spells (Tom Horn). online slotimasina, siis leiate ennast maagia, nõiduse ning musta maagia maailmast. Lisaks võiduliinide arvu valimisele, millel soovite mängida, sisaldab see mitmeid boonuseid ja erifunktsioone, sealhulgas tasuta keerutusi ja laienevaid erisümboleid. Ahvatlev on ka tasu 5-kordse nõia näitamise eest, mis on 5000-kordne panus. Nõid on teile seltsiks ka Spellcraft (Playson) slotimasinal. Kaks erirežiimi – Power of Three ja Ghost Reel – sisaldavad mitmeid maagilisi boonuseid. Kas siis laienevad Wildid, tasuta keerutused, panusekordajad või üks lisarullik.

Proovige tasuta maagilisi ja mütoloogilisi slotte

Olenemata sellest, kas teile meeldivad Norra mütoloogia või kreeka müüdid, on online kasiinodes palju tiitleid, mis rõõmustavad teid mitte ainult mängu, vaid ka looga. Hämmastav on see, et saate neid kõiki esmalt tasuta proovida. Nii et saate riskivabalt ja hõlpsalt teada, millised jumalad on teie vastu helded või millised loitsud toimivad kõige paremini.

Mänguautomaadid